Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z biologii

Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z biologii

Korepetycje z biologii

Na lekcjach Twój organizm reaguje permanentnym ziewaniem? A może wciąż brakuje Ci motywacji do nauki? Jeśli Twoim celem jest poprawa ocen i zrozumienie przerabianego w szkole materiału z biologii, dobrze trafiłeś.

Przygotujemy Cię do lekcji (na piątkę!)

Zapomnij o żmudnym wkuwaniu i poleganiu na swojej pamięci. Z nami szybko zrozumiesz tematy szkolnych lekcji i perfekcyjnie przygotujesz się do każdego sprawdzianu.

Uzupełnimy wszystkie braki

Choć wciąż brakuje twardych dowodów na podróżowanie w czasie, drobna retrospekcja pomoże Ci nadrobić posiadane zaległości. Dzięki temu bieżące tematy lekcji już nigdy więcej nie przyprawią Cię o ból głowy.

Poczujesz miętę do biologii!

Nawet jeśli już dawno skreśliłeś swoje możliwości kariery w dziedzinie biologii, to uprzedzamy: nie raz widzieliśmy diametralną przemianę podejścia naszych uczniów! Mamy sprawdzone metody na to, aby nauka biologii przestała być nieprzyjemnym obowiązkiem!

Jak wyglądają nasze zajęcia

Wybierz naukę taką, jak lubisz

Wolisz korepetycje indywidualne czy grupowe? Potrzebna Ci tylko poprawa ocen, a może myślisz o kursie skupionym na zadaniach maturalnych? Prowadzimy zajęcia w różnych formach, które perfekcyjnie pomogą Ci osiągnąć Twój cel.

Zajęcia grupowe

Klasyczna forma korepetycji w małych grupach to najpopularniejszy wybór naszych uczniów. Dołącz do setek zadowolonych osób i zrozum bieżący materiał z chemii.

Lekcje indywidualne

Preferujesz zajęcia 1:1? Proszę bardzo! Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia również zajęcia indywidualne, które umożliwiają skupienie tylko na Tobie i tematach, które są Ci potrzebne.

Cennik:

Podstawówka: 110 zł/h

Liceum 1-3 klasa: 130 zł/h

Matura: 150 zł/h

Studia: 180 zł/h

Kurs maturalny z biologii

Ogarniasz lekcje, ale chcesz mieć pewność, że zdasz maturę z biologii na najwyższym poziomie? Postaw na kurs maturalny, podczas którego przygotujesz się do niej w praktyczny sposób. Oprócz standardowego kursu maturalnego, organizujemy także wakacyjne obozy maturalne oraz kursy maturalne w ferie. Spoiler alert: uczymy samodzielnie rozwiązywać zadania maturalne!

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

 • Webinary
 • Kursy wideo
 • Kursy na żywo online
 • Nocne maratony naukowe
 • Autorskie arkusze maturalne

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
miesiąc temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
miesiąc temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Lina Karo
Lina Karo
miesiąc temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
2 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.

Zapisz się na zajęcia!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95
Nr konta bankowego:
33 1050 1764 1000 0092 8131 7488


  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy rozpoczyna się kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile czasu trwa kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile osób maksymalnie liczy grupa?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy jest możliwość organizacji zajęć w inny dzień tygodnia?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy można zrezygnować z zakupionego kursu?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)