Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z chemii

Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z chemii

Korepetycje z chemii

Na lekcjach czujesz, że czegoś Ci brakuje?
Wspólnie uzupełnimy Twoją wiedzę z chemii tak, abyś mógł śpiewająco rozwiązać każde zadanie domowe, nie drżeć przed kolejnym wezwaniem do odpowiedzi, ze sprawdzianów otrzymać najlepsze oceny, a na końcu wykrzyczeć chemii szczere: I LOVE YOU!

Bieżące przygotowanie do lekcji

Masz sporo zaległości, a czarę goryczy dopełnia każda kolejna lekcja? Zatrzymaj tę karuzelę niepewności i ekspresowo zrozum, o czym mówi nauczyciel!

Kompleksowa powtórka materiału

Coś kojarzysz, ale Twoja wiedza nie tworzy spójnej całości? Czas ją usystematyzować! Pomogą Ci w tym nasze korepetycje z chemii online.

Piątka na koniec roku i matura na 100%

Bez względu na to, jaki masz cel – wspólnie go osiągniemy! Korepetycje z chemii lub kurs maturalny online to świetny wybór dla każdego, kto ma konkretne plany związane z królową nauk ścisłych.

Jak wyglądają nasze zajęcia

Zajęcia dopasowane do Twoich potrzeb

Wybierz najbardziej odpowiednią formułę zajęć i skup się na jasno określonym celu.

Lekcje grupowe

Klasyczna forma korepetycji w małych grupach to najpopularniejszy wybór naszych uczniów. Dołącz do setek zadowolonych osób i zrozum bieżący materiał z chemii.

Zajęcia indywidualne

Wolisz naukę sam na sam z nauczycielem? Ta opcja również jest u nas dostępna. Postaw na indywidualne zajęcia, jeśli zależy Ci na zajęciach maksymalnie odpowiadających Twoim potrzebom.

Cennik:

Podstawówka: 130 zł/h

Liceum: 150 zł/h

Studia: 180 zł/h

Kursy maturalne

Cel: matura z chemii na 100%? Specjalnie dla uczniów skupionych na najlepszym wyniku egzaminu dojrzałości organizujemy kurs, który pomoże osiągnąć najwyższą skuteczność. Oprócz standardowego kursu maturalnego, organizujemy także wakacyjne obozy maturalne oraz kursy maturalne w ferie. Spoiler alert: uczymy samodzielnie rozwiązywać zadania maturalne!

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

 • Webinary
 • Kursy wideo
 • Kursy na żywo online
 • Nocne maratony naukowe
 • Autorskie arkusze maturalne

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
2 miesiące temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
2 miesiące temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
3 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.
Lina Karo
Lina Karo
2 miesiące temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu

Zapisz się na zajęcia!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95


  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy rozpoczyna się kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile czasu trwa kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile osób maksymalnie liczy grupa?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy jest możliwość organizacji zajęć w inny dzień tygodnia?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy można zrezygnować z zakupionego kursu?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)