Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z fizyki

Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z fizyki

Korepetycje z fizyki

Myśl o kolejnej lekcji fizyki przyprawia Cię o ból głowy? Pozbądź się niepewności i przygotuj się perfekcyjnie do każdych zajęć! Nabyta wiedza przyda Ci się nie tylko podczas sprawdzianów i odpowiedzi, ale także zostanie z Tobą na dłużej.

Nadrobimy zaległości

Braki z poprzednich lekcji dają efekt kuli śnieżnej, przez co tracisz grunt pod nogami na każdych kolejnych zajęciach? Czas uzupełnić luki i przestać martwić się o jedynki z przeszłości!

Przygotujemy Cię do lekcji

Bieżące przygotowanie do zajęć z fizyki to gwarancja opanowania podstawy programowej oraz otrzymania bardzo dobrej oceny końcowej. Weź sprawę w swoje ręce i bez problemu rozwiąż zadania na każdej kartkówce i sprawdzianie!

Oswoimy Cię z fizyką

Niechęć i strach odczuwane przed każdą lekcją nie dają Ci spokojnie żyć? Dzięki korepetycjom w końcu poczujesz pewność siebie, a fizyka w planie lekcji nie będzie już tematem najgorszych koszmarów. Zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby z wroga stała się najlepszą przyjaciółką!

Jak wyglądają nasze zajęcia

Wybierz formułę zajęć, która będzie dla Ciebie najbardziej odpowiednia

Prowadzimy zajęcia w różnych formach, dzięki czemu każdy nasz uczeń może wybrać najlepszą opcję dla siebie. Od lat prowadzimy zajęcia zarówno online, jak i stacjonarnie, a także w grupach i indywidualnie. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a my chętnie dopasujemy dla Ciebie odpowiedni typ lekcji.

Grupowe korepetycje online z fizyki

Korepetycje z fizyki online prowadzone są w małych grupach i posiadają poziom idealnie dobrany ich członków. Podczas lekcji korzystamy z narzędzi, które maksymalizują komfort i odbiór każdego ucznia.

 

Indywidualne korepetycje online z fizyki

Cenisz sobie zajęcia maksymalnie skupione na Twoim przypadku? Proszę bardzo! Wybierz korepetycje 1:1, podczas których doskonale przygotujesz się do kolejnych lekcji fizyki.

Cennik:

Podstawówka: 110 zł/h

Liceum 1-3 klasa: 130 zł/h

Matura: 150 zł/h

Studia: 180 zł/h

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

 • Webinary
 • Kursy wideo
 • Kursy na żywo online
 • Nocne maratony naukowe
 • Autorskie arkusze maturalne

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
2 miesiące temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
2 miesiące temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
3 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.
Lina Karo
Lina Karo
2 miesiące temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu

Zapisz się na zajęcia!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95


  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy rozpoczyna się kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile czasu trwa kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile osób maksymalnie liczy grupa?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy jest możliwość organizacji zajęć w inny dzień tygodnia?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy można zrezygnować z zakupionego kursu?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)