Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z matematyki

Naukowców Dwóch Korepetycje Korepetycje z matematyki

Korepetycje z matematyki

Nad Twoją końcową oceną z matematyki zbierają się czarne chmury? Zatrzymaj tę karuzelę niepowodzeń i skutecznie przygotuj się do każdej lekcji! Pomoże Ci w tym udział w naszych korepetycjach, które skrojone zostały na miarę podstawy programowej, a także indywidualnych potrzeb uczniów.

Jak wyglądają nasze zajęcia

Uczymy do skutku

Pożegnaj luki w wiedzy – uzupełnimy je raz na zawsze! Dzięki temu zdobędziesz większą pewność siebie podczas sprawdzianów i odpowiedzi przy tablicy, a wszelkie porażki przekujemy w sukcesy. Z nami poprawisz każdą jedynkę!

Przygotujemy Cię do każdej lekcji

Wiedza wiedzą, ale doskonale wiemy, jak ważne jest bieżące przygotowanie do lekcji. Mając na uwadze podstawę programową, która obowiązuje na poziomie Twojego roku, zadbamy przede wszystkim o to, aby na kolejnych lekcjach nic Cię już nie zaskoczyło.

Polubisz matematykę!

Serio. Myślisz, że to niemożliwe, aby nie móc doczekać się szkolnych lekcji? Challenge accepted! Ścisk w żołądku na samą myśl o matematyce skutecznie zmienimy na dreszczyk pozytywnych emocji. Koniec strachu!

Jaką formę zajęć wybierzesz?

To Ty decydujesz, czy wolisz naukę grupową czy indywidualną. Do Ciebie należy także wybór trybu zajęć: online oraz stacjonarnych. Cały wachlarz możliwości pomoże Ci dopasować spotkania do własnych potrzeb, dzięki czemu nauka stanie się jeszcze bardziej skuteczna.

Lekcje grupowe

To najczęstszy wybór naszych podopiecznych. Grupowe korepetycje online z matematyki odbywają się w komfortowych warunkach, a niewielka liczba uczestników zajęć pozwoli na skupienie nauczyciela na każdym uczniu. Każda grupa dobierana jest zgodnie z poziomem klasy.

Lekcje indywidualne

Wybierz indywidualne korepetycje z matematyki online jeśli zależy Ci na maksymalnym skupieniu nauczyciela tylko na Tobie. Nie ma dla nas przypadków “beznadziejnych” – nasze doświadczenie wskazuje na to, że jesteśmy w stanie wyprostować każdą sytuację z ocenami.

Cennik:

Podstawówka: 150 zł/h

Liceum: 150 zł/h

Studia: 180 zł/h

Kurs maturalny z matematyki – poziom podstawowy

Raz zrozumiesz i już umiesz. Z nami matematyka przestanie być zmorą – nie raz obserwowaliśmy przemianę naszych uczniów, którzy zapałali do matematyki wielką miłością. Czasami wystarczy drobna pomoc! Oprócz standardowego kursu maturalnego, organizujemy także wakacyjne obozy maturalne oraz kursy maturalne w ferie. Spoiler alert: uczymy samodzielnie rozwiązywać zadania maturalne!

Kurs maturalny z matematyki – poziom rozszerzony

Masz w planach egzamin maturalny z matematyki na poziomie rozszerzonym, ale brak Ci wystarczającej pewności, że wynik będzie zadowalający? Zapisz się na nasz kurs i przekonaj się, że to nic trudnego!

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

 • Webinary
 • Kursy wideo
 • Kursy na żywo online
 • Nocne maratony naukowe
 • Autorskie arkusze maturalne

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
2 miesiące temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
2 miesiące temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
3 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.
Lina Karo
Lina Karo
2 miesiące temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu

Zapisz się na zajęcia!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95


  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  Kiedy rozpoczyna się kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile czasu trwa kurs?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Ile osób maksymalnie liczy grupa?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy jest możliwość organizacji zajęć w inny dzień tygodnia?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)

  Czy można zrezygnować z zakupionego kursu?

  Spotkania odbywać się będą w terminach podanych powyżej (Tabela terminy)