Czas do rozpoczęcia kursu

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

KURS MATURALNY z biologii NA 100%

Cześć!  Jeżeli to czytasz, to znaczy, że zależy Ci albo na świetnym poznaniu biologii, albo na osiągnięciu spektakularnego wyniku na maturze. Myślę że znalazłeś się tutaj nieprzypadkowo, a my jako team Naukowców Dwóch, jesteśmy w stanie pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń.

POwtórka wszystkich zagadnień do matury

Celem naszego kursu jest powtórka wszystkich zagadnień do matury na poziomie rozszerzonym ,ale w ujęciu mechanizmów, które rządzą światem ożywionym. Skupimy się przede wszystkim na rozumieniu zjawisk, nie na żmudnej nauce, która nie przynosi większego efektu, tylko na kojarzeniu, łączeniu faktów i wyciąganiu wniosków, które przecież są motorem napędowym życia.

Kompleksowa powtórka materiału

Pomożemy Ci zdać egzamin dojrzałości z biologii na poziomie, dzięki któremu ze spokojną głową uda Ci się dostać na studia medyczne.

Spotkania online!

Bo nie ważne gdzie, ważne z kim! Uczęszczaj na zajęcia wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera i internetu. Dzięki takiej formule nie spotka nas żadna niespodzianka związana z przymusowym odwołaniem zajęć, co miało miejsce w trakcie lockdownu.

Darmowe materiały pomocnicze

Zależy nam na tym, aby nauka była dla Ciebie skuteczna i atrakcyjna, dlatego w ramach kursu zapewnimy Ci także dodatkowe materiały (PDF i nagrania z zajęć), które doskonale dopełnią pozyskaną wiedzę.

Zajęcia w małych grupach

Bez obaw, nie przeciążymy łącza zbyt dużą liczbą osób na zajęciach! W małej grupie znajdzie się maksymalnie 4 uczestników. Wszystko będzie przebiegać wygodnie i kameralnie, aby maksymalnie skupić uwagę na Twoich postępach.

Indywidualne konsultacje!

Nie chcemy, żeby jakiekolwiek wątpliwości spędzały Ci sen z powiek, dlatego nasi nauczyciele udzielą Ci pomocy za pomocą czatu na Messengerze. Możesz również poprosić o pomoc innych uczestników kursu na prywatnej grupie Facebookowej


Dla kogo
kurs?

Kurs jest adresowany do uczniów klas maturalnych, jak i do osób, które chcą poprawić swój wynik maturalny z minionych lat a także osób które planują zdawać maturę z tego przedmiotu w przyszłości. Możesz dołączyć do kursu w każdej chwili, udostępnimy Ci nagrania minionych spotkań, będziesz na bieżąco, no stress!

Dla tegorocznych i przyszłych maturzystów

oraz.....

Dla poprawiających maturę 🙂

ZAPOZNAJ SIĘ Z OFERTĄ

Z CZEGO SKŁADA SIĘ NASZ KURS

50

GODZIN ZAJĘĆ

Nasz kurs, został podzielony na 25 spotkań, z których każde będzie trwało 2 godziny zegarowe. Program zajęć został starannie zaprojektowany, tak, żeby nie pominąć istotnych kwestii z punktu widzenia matury. Każde ze spotkań będzie rejestrowane i udostępniane, dzięki czemu, będziesz bez problemu mógł wrócić w każdej chwili do zjawisk, o których wiedze chiałbyś zgłębić. Ponadto, udostępniane będą prelekcję, do obejrzenia online, na których tłumaczone będą niektóre ważne zagadnienia, jako uzupełnienie zajęć na żywo. Teoria teorią, ale matura to też zadania, prawda? Właśnie dlatego, udostępniamy Ci  w ramach kursu bloki zadaniowe do obejrzenia online, na których nasz korepetytor będzie omawiał tylko zadania maturalne, przedstawiał analizę problemu, tłumaczył zjawiska, o których mowa w treści i udzielał rozwiązania. Ponadto, po każdych zajęciach, otrzymasz notatkę z wiadomościami teoretycznymi. Coś jeszcze? A, no tak. Oczywiście w razie problemów i pytań, masz możliwość kontaktu z korepetytorem. 

W RAMACH KURSU OTRZYMASZ

0 H
Nagrań zajęć

Nie było Cię na zajęciach lub rozpocząłeś kurs troszkę później? Żaden problem, nasze zajęcia są nagrywane, dzięki czemu nawet jak opuścisz jakieś zajęcia zawsze będziesz mógł je odtworzyć.

> 0 h
Nagrań rozwiązań zadań maturalnych​

Wiemy jak bardzo ważne jest dla was dobre „wpasowanie się w klucz” dlatego dostaniesz od nas dodatkowy pakiet nagrań poświęcony rozwiązywaniu zadań maturalnych przez naszego nauczyciela

> 0 Gb
Notatek i materiałów ​

Razem z nagraniami otrzymasz autorskie notatki z omawianych tematów + dostęp do naszego archiwum matur próbnych i innych materiałów

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Dodamy Cię również do zamkniętej grupy na facebooku, gdzie wszyscy nasi uczestnicy będą mogli wymieniać się notatkami, zadawać pytania na które chętnie odpowiemy 

Czas się poznać

Zajęcia będzie prowadził nasz korepetytor Kuba, student III roku Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, pasjonat biologii i chemii, członek Studenckich Kół Naukowych, z którym nauka, z całą pewnością będzie ciekawa! 

Zapoznaj się z harmonogramem

ZACZYNAMY JUŻ OD GRUDNIA

Sprawdź cenę kursu 

Każda środa 19:00-21:00

Nieograniczony dostęp

Dla uczestników kursu z biologiu 2020/2021
400PLN
375 PLN Miesięcznie
  • 44 zł/60min
  • 40h zajęć online na żywo z nauczycielem
  • Ponad 6h dodatkowych nagrań
  • Dostępne nagrania z zajęć
  • Darmowe notatki PDF
  • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
Promocja

CO O NAS MYŚLĄ INNI

FAQ poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Kurs rozpoczniemy w pierwszą sobotę października. Spotkania odbywać się będę w środy od godziny 19:00-21:00. Jeśli jednak uzbiera się odpowiednia liczba chętnych osób, istnieje możliwość wcześniejszego rozpoczęcia kursu.

Kurs łącznie trwa 50 h (25 sobót po 2h)

Zależy nam na kameralnych grupach, dlatego Małe Grupy liczą maksymalnie 4-6 osób

Cechuje nas elastyczność, dlatego jeśli zgłoszą się osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach w inny dzień, niż środa, możemy je wtedy zorganizować.

Rezygnacja z kursu jest możliwa na każdym etapie prowadzonego kursu

Znajdź Nas na
Facebooku

graphic made by Freepik from www.freepic.com