Studiuj medycynę
na Słowacji!

Kursy / Kurs medycyna Słowacja

logo ms

Kurs online – zapewnij sobie
miejsce do Koszyc

Aktualnośc 09.12.2020: Zgodnie jednak z ostatnimi informacjami, pytania w 2021 roku będą takie same jak w 2020 roku. 1200 pytań z bazy pytań do opanowania na egzamin wstępny może odstraszać, szczególnie jeżeli przygotowujesz się samemu. Pytania te sprawdzają całą wiedzę z biologii i z chemii na poziomie szkoły średniej. Przygotowanie się do egzaminu samemu może być bardzo pracochłonne, lecz nie musisz porzucać swoich marzeń o studiowaniu medycyny lub stomatologii na uczelni Pavla Jozefa Safarika w Koszycach. Możesz zmniejszyć czas nauki, a także zwiększyć swoje szanse na pozytywne zdanie egzaminu wstępnego dzięki profesjonalnym nauczycielom od chemii i biologii.

Tym razem nawiązaliśmy współpracę z panem Filipem oraz Jakubem prowadzących stronę Naukowców Dwóch, którzy już od ponad dziesięciu lat pomagają uczniom na różnych poziomach nauczania. Co najważniejsze Naukowców Dwóch ma również doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu na kierunki medyczne w Koszycach. Razem z naszym partnerem zdecydowaliśmy się na kurs online. Każde pytanie z bazy pytań zostało odpowiednio wytłumaczone, a tłumaczenie oraz odpowiedzi zostały nagrane. Na każde pytanie przeznaczono tyle czasu, ile na to potrzeba. Ze względu na to, że materiał został nagrany, w każdej chwili możesz wrócić do pytań oraz zaznajomić się z nimi w swoim własnym tempie. Część z tych pytań na pewno pojawi się na egzaminie wstępnym w Koszycach.

Ten kurs jest przeznaczony dla:

Cennik kursu

Jeśli zastanawiasz się nad studiami za granicą przygotowaliśmy również ofertę specjalnie dla Ciebie! We współpracy z medycynanaslowacji.pl opracowaliśmy kurs przygotowujący do egzaminów wstępnych z chemii i biologii na studia medyczne do prestiżowych uniwersytetów słowackich.Dzięki nam przygotujesz się do egzaminu wstępnego na studia medyczne w Koszycach. Już dzisiaj możesz zakupić jeden z trzech proponowanych przez nas pakietów !

Pakiet 1

799

Cena obejmuje:

kurs chemia lub biologia(dodatkowe indywidualne zajęcia – 80 zł/h)

 

 

 

Pakiet 2

1399

Cena obejmuje:

kurs biologia + chemia + 2h darmowych indywidualnych konsultacji

 

 

 

Pakiet 3

1999

Cena obejmuje:

kurs biologia + chemia + 8h darmowych indywidualnych konsultacji

 

 

 

Zapisz się na kurs!

NAUKOWCÓW DWÓCH S. C.
K.K. Wielkiego 53/3
32-300 Olkusz, Polska
NIP 5272907840
Nr konta bankowego 33 1050 1764 1000 0092 8131 7488
W tytule: Imię i naswisko + adres e-mail na który ma być dostęp kursu + numer pakietu (P1, P2, P3)

man-ouxdadk0ord5howmoxch1oqkwiczuiph68gwu8dec0
Bardzo polecam Filipa Stanka, to świetny korepetytor, najlepszy z jakim współpracowałem. Jest niezwykle cierpliwy i potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Nawet tym najbardziej chemio-odpornym. 🙂 Do swoich zadań Filip podchodzi bardzo odpowiedzialnie – zawsze jest świetnie przygotowany do lekcji.

Karol Molęda

woman-ouxdb2xntabw75vrkqbef0c0xwvwmci89q30spbro0
Bardzo dobrze przygotowany korepetytor z miłymi żarcikami 🙂 Pomaga w każdej sytuacji, cena zajęć adekwatna do ilości przekazanej wiedzy. Polecam!

Weronika

Filmy szkoleniowe

Zwiększ swoją szansę na dostanie się na uczelnię Pavla Jozefa Safarika w Koszycach na kierunek medyczny i zapisz się na tegoroczny kurs online. Został on opracowany przez Naukowców Dwóch 🙂 

Zdaj egzamin do Koszyc na 100%

120. pytanie - Chemia Przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział lekarski w Koszycach

Chemia 310. pytanie: Kurs przygotowawczy Wydział lekarski w Koszycach UPJŠ

Chemia 197. Pytanie: Przygotowanie do egzaminu wstępnego na Wydział lekarski w Koszycach