Naukowców Dwóch Kursy maturalne

Naukowców Dwóch Kursy maturalne

Kursy maturalne

Kursy maturalne z matematyki, biologii, chemii i fizyki zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy w przyszłości pragną dostać się na studia wymagające osiągnięcia określonych wyników właśnie z przedmiotów ścisłych. Aż 50 h nauki pozwala na poruszenie każdego tematu wymaganego na maturze.

Wybierz odpowiedni kurs i dowiedz się więcej!

Kurs maturalny z chemii

Poczuj się jak prawdziwy naukowiec chłonąc nie tylko wiedzę teoretyczną, lecz także poznając jej praktyczne wykorzystanie. Pokażemy Ci przyjemne oblicze nauki chemii, dzięki czemu lepiej zrozumiesz bieżący materiał w szkole.

Kurs maturalny z biologii

Zarażamy wiedzą i pasją do nauki biologii online. Zawodowo! Zaufaj naszym doświadczonym korepetytorom i daj sobie pomóc w wypełnieniu wszelkich braków, nadrobieniu zaległości i poprawieniu swojej sytuacji z ocenami.

Kurs maturalny z matematyki – poziom podstawowy

Raz zrozumiesz i już umiesz. Z nami matematyka przestanie być zmorą – nie raz obserwowaliśmy przemianę naszych uczniów, którzy zapałali do matematyki wielką miłością. Czasami wystarczy drobna pomoc!

Kurs maturalny z matematyki – poziom rozszerzony

Jednym z wymogów dostania się na Twoje wymarzone studia jest wysoki wynik na maturze z matematyki rozszerzonej? Już teraz rozpocznij przygotowania do jednego z najważniejszych egzaminów – Twój cel jest już bardzo blisko!

Kurs ferie 2023

Przyjemne z pożytecznym! Wykorzystaj czas ferii zimowych na kompleksową powtórkę materiału z chemii, biologii lub matematyki bez rezygnacji z wolnego czasu na odpoczynek.

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

  • Webinary
  • Kursy wideo
  • Kursy na żywo online
  • Nocne maratony naukowe
  • Autorskie arkusze maturalne
KURS MATURALNY NA 100%

Poznaj powody, dla których zapisać się na nasz kurs maturalny.

Matura bez stresu!

Pomożemy Ci zdać egzamin dojrzałości z matematyki, biologii, fizyki i chemii na poziomie, dzięki któremu ze spokojną głową uda Ci się dostać na studia medyczne.

Spotkania online

Bo nie ważne gdzie, ważne z kim! Uczęszczaj na zajęcia wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera i internetu. Dzięki takiej formule unikamy ryzyka związanego z przymusowym odwołaniem zajęć, co miało miejsce w trakcie lockdownu.

Darmowe materiały pomocnicze

Zależy nam na tym, aby nauka była dla Ciebie skuteczna i atrakcyjna, dlatego w ramach kursu zapewnimy Ci także dodatkowe materiały, które doskonale dopełnią pozyskaną wiedzę.

Zajęcia w małych grupach

Bez obaw, nie przeciążymy łącza zbyt dużą liczbą osób na zajęciach! W małej grupie znajdzie się od 5 do 10 uczestników. Komfort uczniów i kameralny charakter lekcji są dla nas priorytetami.

Indywidualne konsultacje

Nie chcemy, żeby jakiekolwiek wątpliwości spędzały Ci sen z powiek, dlatego nasi nauczyciele udzielą Ci pomocy poprzez kontakt mailowy i czatu na Messengerze. Co więcej, możesz również umówić się na indywidualne zajęcia wyrównawcze, a swoje wątpliwości skonsultować w każdej chwili w zamkniętej grupie na Facebooku, do której otrzymasz dostęp.