Matura bez stresu!

Kursy / Kursy maturalne

Kursy maturalne z matematyki, biologii i chemii zostały stworzone z myślą o wszystkich tych, którzy w przyszłości pragną dostać się na studia wymagające osiągnięcia określonych wyników właśnie z tych przedmiotów. Program nauczania obejmuje zbiór autorskich metod, które z sukcesem pomagają zdać maturę zarówno podstawową, jak i rozszerzoną przyszłym medykom czy weterynarzom. Ale nie tylko! Jeśli po prostu potrzebujesz poprawy wyników, bieżącego i lepszego zrozumienia oraz pogłębienia wiedzy zdobytej na szkolnych lekcjach, te zajęcia również są dla Ciebie!

Kurs maturalny na 100%

Poznaj pięć powodów dlaczego warto przejść z nami kurs maturalny.

Matura bez stresu!

Pomożemy Ci zdać egzamin dojrzałości z matematyki, biologii i chemii na poziomie, dzięki któremu ze spokojną głową uda Ci się dostać na studia medyczne.

Spotkania online!

Bo nie ważne gdzie, ważne z kim! Uczęszczaj na zajęcia wszędzie tam, gdzie masz dostęp do komputera i internetu. Dzięki takiej formule nie spotka nas żadna niespodzianka związana z przymusowym odwołaniem zajęć, co miało miejsce w trakcie lockdownu.

Darmowe materiały pomocnicze

Zależy nam na tym, aby nauka była dla Ciebie skuteczna i atrakcyjna, dlatego w ramach kursu zapewnimy Ci także dodatkowe materiały, które doskonale dopełnią pozyskaną wiedzę.

Zajęcia w małych grupach

Bez obaw, nie przeciążymy łącza zbyt dużą liczbą osób na zajęciach! W małej grupie znajdzie się maksymalnie 4 uczestników. Wszystko będzie przebiegać wygodnie i kameralnie, aby maksymalnie skupić uwagę na Twoich postępach.

Indywidualne konsultacje!

Nie chcemy, żeby jakiekolwiek wątpliwości spędzały Ci sen z powiek, dlatego nasi nauczyciele udzielą Ci pomocy za pomocą maila i czatu na Messengerze. Możesz również umówić się na indywidualne zajęcia wyrównawcze.

Zainteresowany? Zobacz, co przed Tobą!

W JAKI SPOSÓB NASZ KURS POZWALA ZDAĆ MATURĘ I DOSTAĆ SIĘ NA WYMARZONE STUDIA?

Kurs medyczny dla maturzystów nie jest nudną lekcją, o której zapomnisz z prędkością światła. Teorię łączymy z praktyką, dzięki czemu zarówno Ty, jak i my będziemy mogli mieć pewność, że przekazywana przez nas wiedza skutecznie trafiła do celu (czyli Twojej głowy). W trakcie kursu, oprócz wykładów, skupimy uwagę na samodzielnym rozwiązywaniu zadań maturalnych, które na bieżąco będziemy analizować. Dzięki temu maksymalnie oswoisz się z tym, co może spotkać Cię w trakcie egzaminu dojrzałości.

CO CIĘ CZEKA?

Spotkania z kompetentnymi osobami, które zamiast przynudzać – skutecznie uczą! Nasi korepetytorzy to kochający swoją pracę nauczyciele, doktoranci i studenci. To właśnie dlatego edukują z największą przyjemnością, dokładnością i skutecznością. Wieloletnie doświadczenie zaowocowało powstaniem autorskiej metody nauczania, która niebanalnie łączy w sobie praktykę i teorię.

Ile trwa kurs i jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia odbywają się w soboty i trwają 1 rok szkolny*. Spotykamy się na 120 minut, aby poszerzać Twoją wiedzę i rozwiązywać wspólnie zadania maturalne. Dzięki lekcjom online oszczędzasz czas i nie martwisz się o dojazdy na zajęcia. Do uczestnictwa potrzebne są Ci tylko: sprawny komputer, dostęp do internetu i ulubionego komunikatora (Skype, Hanguts itp).

*I choć maturzyści swoją naukę kończą oficjalnie w kwietniu, w razie potrzeby istnieje możliwość przedłużenia kursu i nadrobienia wszelkich zaległości przed maturą.

To nie wszystko!

Dzięki wirtualnej formule zajęć, masz nieograniczony dostęp do materiałów naukowych. Same zajęcia przeprowadzane są w wysokim standardzie, na co pozwala nam zdobywane latami doświadczenie i świetne rezultaty.

Ceny kursu na uczelnie medyczne

Cena kursu zależna jest od wielkości grup. W każdym przypadku opłatę możesz uiścić zarówno całościowo, jak i ratalnie. Wybierz interesujący cię pakiet lub prześlij do nas informację, jeśli żaden z nich nie spełnia Twoich oczekiwań. Przygotujemy wycenę indywidualną.

Grupa do 4 osób

2499

50 zł / godz.

pakiet 50 godz.

zajęcia w grupach

do maksymalnie 4 osób

(przy zakupie 2

lub więcej kursów

cena za pojedynczy kurs

1999 zł)

Możliwość płatności w ratach! (+5%)

Grupa do 10 osób

1499

30 zł / godz.

pakiet 50 godz.

zajęcia w grupach

do maksymalnie 10 osób

(przy zakupie 2

lub więcej kursów

cena za pojedynczy kurs

1250 zł)

Możliwość płatności w ratach! (+5%)

Lekcje indywidualne

100-150zł / godz.

plan indywidualny

zajęcia indywidualne

plan zajęć

i liczba godzin

dostosowane

do Twoich potrzeb

i możliwości

 

Możliwość płatności w ratach! (+5%)

man-ouxdadk0ord5howmoxch1oqkwiczuiph68gwu8dec0
Bardzo polecam Filipa Stanka, to świetny korepetytor, najlepszy z jakim współpracowałem. Jest niezwykle cierpliwy i potrafi wszystko spokojnie wytłumaczyć. Nawet tym najbardziej chemio-odpornym. 🙂 Do swoich zadań Filip podchodzi bardzo odpowiedzialnie – zawsze jest świetnie przygotowany do lekcji.

Karol Molęda

woman-ouxdb2xntabw75vrkqbef0c0xwvwmci89q30spbro0
Bardzo dobrze przygotowany korepetytor z miłymi żarcikami 🙂 Pomaga w każdej sytuacji, cena zajęć adekwatna do ilości przekazanej wiedzy. Polecam!

Weronika

FAQ poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Startujemy 3.10.2020 r. Jeśli jednak uzbiera się odpowiednia liczba chętnych osób, istnieje możliwość wcześniejszego rozpoczęcia kursu.

Kurs łącznie trwa 50 h (25 sobót po 2h) i obejmuje 1 rok szkolny.

Zależy nam na kameralnych grupach, dlatego Małe Grupy liczą maksymalnie 4 osoby, a Tradycyjne 5-10 osób.

Cechuje nas elastyczność, dlatego jeśli zgłoszą się osoby chętne do uczestnictwa w zajęciach w inny dzień, niż sobota, możemy je wtedy zorganizować.

Rezygnacja z kursu i zwrot pieniędzy możliwe są wtedy, kiedy znajdzie się osoba na Twoje zastępstwo.

Zapisz się na zajęcia!

Zaznacz przedmiot, którym jesteś zainteresowany:

Bądź na bieżąco!

Nauka jest piękna! Zajrzyj na naszego bloga 🙂

Fotosynteza
17
Marzec
Jak to się dzieje, że rośliny – drzewa, krzewy, rośliny zielne i wiele innych, wcale nie muszą polować ani pasożytować na innych organizmach, a mimo to żyją i mają się świetnie? Odpowiedzią jest oczywiście fotosynteza – który stawia rośliny w roli producentów, umożliwiając im odżywianie bez konieczności pobierania pokarmu ze środowiska. Dzięki temu są one...
Układ Krążenia
9
Marzec
„Arystoteles, inkwizycja i serce. Poznaj układ krążenia”   To, że krew krąży u człowieka w układzie zamkniętym jest dziś dla nas oczywistością. Metody obrazowania serca i naczyń, jakimi dzisiaj dysponujemy mogą rozwiązać większość problemów zdrowotnych współczesnej populacji. Rozwój kardiologii i kardiochirurgii na przestrzeni ostatnich lat, dał wielką szansę na wyzdrowienie ludziom, których wówczas uważano za...
Czy mamy już lek na COVID-19 ?
8
Luty
Czy jest możliwe, żeby pacjenci z COVID-19 byli wypuszczani ze szpitala już po 3-5 dniach? Tak twierdzi prof. Nadir Arber, po zakończeniu pierwszej fazy badań klinicznych przeprowadzanych przez Centrum Medyczne Tel Awiw. W jej trakcie 29 z 30 pacjentów zostało wypisanych ze szpitala po mniej niż 5 dniach od przyjęcia, z czego większość już po...
(Nie)zdolni naukowcy
4
Styczeń
Uważasz, że jesteś do niczego, jesteś bez perspektyw pomimo starań w nauce, a twoja próbna matura poszła nie tak i masz wrażenie, że nie zanosi się na lepiej? Jeśli na któreś z pytań odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie musisz przeczytać, czym chcemy się z tobą podzielić niżej! Choć możesz uważać, że nauka ci po prostu nie...
Świerk, jodła, a może sosna? Czy umiesz rozpoznać jakie drzewko w tym roku będzie ozdabiać Twój dom?
23
Grudzień
Na początku, chcielibyśmy Wam życzyć wszystkiego naukowego! Wesołych świąt, spędzonych w rodzinnym gronie, oraz spełnienia marzeń w nadchodzącym roku 2021. Odpocznijcie, naładujcie ogniwa 😂 Pamiętajcie, Ilość spożytego posiłku jest co prawda odwrotnie proporcjonalna do chęci na naukę (ale nie martwcie się tym… te kilka razy w roku można sobie odpuścić 🥰) Tymczasem, zanim oddamy się...
Charakter chemiczny tlenków
20
Listopad
Tlenki. Można by powiedzieć – „nic trudnego, przecież to tylko tlen i jakiś inny pierwiastek”, czy rzeczywiście tlenki to taki łatwy temat? Niekoniecznie. Czasem te związki potrafią przysporzyć nie lada problem. Zajmiemy się dziś tlenkami od podstaw i spróbujemy zaprzyjaźnić się z tymi związkami chemicznymi. Zacznijmy od samego tlenu i przyjrzyjmy się budowie jego atomu....
Hybrydyzacja – czyli jaki kształt mają cząsteczki?
8
Listopad
Drodzy koledzy! Zapewne większość z Was stroni od kwantowych teorii i równań, które w gruncie rzeczy są bardzo skomplikowane i przyprawiają o zawrót głowy niejednego, który postanowił zacząć „bawić się” zjawiskami na poziomie atomów. Ten artykuł ma za zadanie w sposób jasny i przejrzysty omówić teorię hybrydyzacji i tworzenia się wiązań chemicznych, które dzieją się...
5 sposobów na poprawienie koncentracji
2
Listopad
Coś nad czym na pewno warto pracować, co przydaje się w codziennym życiu – bez względu na to co robimy – to koncentracja. W obliczu natłoku informacji oraz nieskończonej ilości bodźców, które odciągają nas od pracy koncentracja jest super umiejętnością XXI wieku. Znacie z życia taką sytuację kiedy nauka, czy praca dobrze nam idzie i mówimy,...
Tylko dla wybranych – historia ostatnich dwudziestu lat nagrody Nobla z chemii i biologii
22
Październik
Odkrycie promieniotwórczego radu, dokładne zbadanie działania witaminy C czy określenie mas atomowych dużej liczby pierwiastków – to jedne z nie lada dokonań, którymi mogą poszczycić się nobliści ubiegłego wieku. Choć obecne podejście do chemii jest dalece inne, a układ pierwiastkowy ani nie drgnął od kilkunastu lat, nobliści wciąż zadziwiają świat swoimi odkryciami. Pierwszą nagrodę Nobla...
Biochemia życia cz.1 – Oddychanie komórkowe
24
Wrzesień
O temacie tym można napisać setki publikacji. Naukowiec opisuje elegancki i oryginalny mechanizm jakiegoś zjawiska, nie mija dużo czasu, kiedy inny badacz przedstawia bardziej wiarygodną teorię, która skreśla starą, i teraz ta nowa staje się wiodącą. Internetowe memy na temat jednego etapu tego procesu są chyba na każdym medycznym Instagramie. Jest to mechanizm, który jest...