Naukowców Dwóch Kursy maturalne Kurs maturalny z biologii

Naukowców Dwóch Kursy maturalne Kurs maturalny z biologii

Kurs maturalny z biologii

Możesz dołączyć w każdym momencie!

Chcesz skutecznie przygotować się do matury z biologii na poziomie rozszerzonym? Weź udział w kursie maturalnym, podczas którego skupimy się na rozumieniu, kojarzeniu i łączeniu faktów oraz wyciąganiu wniosków – bez żmudnej, mechanicznej nauki. Zajęcia skupiają się na wnikliwej analizie zadań maturalnych i autorskich, podczas których nauczymy się formułować odpowiedzi pod klucz maturalny.

Dlaczego warto postawić
na kurs maturalny z biologii?

Świadomy wybór kursu maturalnego pomoże Ci się dostać na wymarzone studia, których warunkiem jest otrzymanie wysokiego wyniku właśnie z biologii. Gramy do jednej bramki, więc już na start dajemy Ci gwarancję maksymalnego zaangażowania w osiągnięcie Twojego celu.

Uczysz się tam, gdzie chcesz

Zajęcia prowadzone zdalnie maksymalizują skupienie właśnie na uzyskaniu najlepszych efektów, a Ty nie tracisz czasu na dojazdy.

Osiągasz pełen sukces na maturze

Mamy na to swoje sposoby. Autorska metoda nauczania, którą praktykujemy już od długiego czasu, co rok pozwala nam cieszyć się najlepszymi wynikami osiąganymi przez naszych uczniów. Z dumą i radością obserwujemy, jak bez stresu podchodzą do egzaminu otwierającego im furtkę do wymarzonych studiów. Już teraz zdecyduj się do nich dołączyć!

Wysoka jakość zajęć

Podczas zajęć online korzystamy z profesjonalnych pomocy naukowych, takich jak interaktywne tablice i tablety graficzne. Spotkania w małych grupach niwelują także ryzyko przeciążenia łącza. Dodatkowym atutem jest możliwość rezygnacji z kursu w dowolnym momencie (gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot kosztów).

Zaufały nam już setki maturzystów

Do naszej załogi należą doświadczeni nauczyciele i korepetytorzy, którzy czynnie działają w swojej dziedzinie, jaką jest biologia. Współpracujemy z wieloma organizacjami, takimi jak: www.medycynaslowacja.pl (pomagamy w dostaniu się na studia medyczne na Słowacji) i AlphaCamp (organizujemy coroczne, wakacyjne obozy maturalne).

Polubisz naukę

Na naszym kursie maturalnym z biologii poznasz, czym jest efektywna (i efektowna) nauka. Żegnamy żmudne wkuwanie – nasza załoga stawia na atrakcyjną formę zajęć, dzięki której pozyskana wiedza zostanie z Tobą już na bardzo długo.

Masz dostęp do materiałów 24/7

Stawiamy na różnorodne metody zdobywania przydatnych informacji, dlatego oprócz wiedzy przekazywanej podczas zajęć, dajemy Ci dostęp do dodatkowych materiałów naukowych, do których możesz dotrzeć wtedy, kiedy tylko masz na to ochotę.

Nie byłeś/byłaś na zajęciach? Zawsze możesz odrobić zajęcia z inną grupą w innym terminie lub skorzystać z nagrania z zajęć.

“Ale ja nie mam kamerki…”

Na naszych zajęciach online to nie jest żadna przeszkoda! Udział w zajęciach nie wymaga specjalistycznego sprzętu – wystarczy komputer i dostęp do internetu. Nasz kurs maturalny online z biologii wykorzystuje tablice elektroniczne, które działają na każdej przeglądarce i na pewno poradzisz sobie z jej obsługą.

Jak uczymy?

Wszystko brzmi świetnie, ale wolisz to przetestować? Sprawdź jak wyglądają nasze zajęcia korzystając z darmowych materiałów dostępnych na YouTube lub na naszej platformie.

Droga do celu jest naprawdę prosta!

01
Kompleksowa powtórka materiału
02
Uzupełnienie braków w wiedzy
03
Rozwiązywanie zadań maturalnych
04
Praktyczne wykorzystanie teorii
05
Materiały pomocnicze dostępne 24/7
06
Umiejętność samodzielnej pracy
07
Indywidualne konsultacje
08
Matura z biologii na 100%!

Co Cię czeka podczas kursu maturalnego z biologii online?

50 h lekcji

Nasz kurs maturalny z biologii składa się z 25 spotkań po 2h, które nastawione są na utrzymanie skupienia ucznia. Praktykowana przez nas metoda pozwala na zapamiętanie przekazywanej wiedzy i umiejętne rozwiązywanie zadań maturalnych z biologii.

50 h nagrań lekcji

Każde nasze zajęcia są rejestrowane, dzięki czemu zawsze możesz do nich wrócić. Ta opcja przydaje się wtedy, kiedy zechcesz jeszcze lepiej przyswoić przerabiany materiał lub po prostu – nie mogłeś uczestniczyć w zajęciach podczas ich trwania.

>6 h filmów z rozwiązywania zadań maturalnych​

Oprócz zrozumienia przez uczniów poszczególnych tematów, naszym celem jest również praktyka związana z rozwiązywaniem maturalnych zadań z biologii. Jesteśmy na bieżąco – wiemy, jak napisać maturę, aby była zgodna z kluczem (i nauczymy Cię tego).

>1.5 Gb notatek i innych materiałów

Kolejnym bonusem, który przekazujemy Ci wraz z zapisem na kurs, jest cały pakiet materiałów dodatkowych w postaci archiwalnych arkuszów maturalnych, notatek sporządzonych do każdych zajęć i innych autorskich materiałów przydatnych do osiągnięcia jeszcze większej skuteczności.

Indywidualne spotkania z nauczycielem

Jeśli chcesz o coś dopytać lub potrzebujesz dodatkowej konsultacji związanej z konkretnym tematem, umożliwiamy także bieżący kontakt z Twoim nauczycielem biologii 1:1.

Zaproszenie do dedykowanej grupy

Każdy uczestnik zajęć zostaje przez nas zaproszony do grupy stworzonej specjalnie dla uczestników kursu maturalnego, dzięki czemu może pozostać w stałym kontakcie z resztą grupy oraz nauczycielem prowadzącym zajęcia.

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
2 miesiące temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
2 miesiące temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
3 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.
Lina Karo
Lina Karo
2 miesiące temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu

Ogólna ocena Google5/5,na podstawie 106 opinii

Cennik kursu

Kurs maturalny z biologii
350 zł / mies.
przy zakupie innego kursu
 • Możesz dołączyć w każdym momencie!
  płatność w 6 ratach
 • cena całkowita 2 200 zł
 • 44 zł / 60 min
 • 50h zajęć online na żywo z nauczycielem
 • Ponad 6h dodatkowych nagrań
 • Dostępne nagrania z zajęć
 • Darmowe notatki PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
poniedziałek
Grupa 1
18:00-20:00
piątek
Grupa 2
18:00-20:00
sobota
Grupa 3
8:00-10:00
Grupa 4
10:00-12:00
Zapisz się na kurs
Kurs maturalny z biologii
375 zł / mies.
 • Możesz dołączyć w każdym momencie!
  płatność w 6 ratach
 • cena całkowita 2 350 zł
 • 47 zł / 60 min
 • 50h zajęć online na żywo z nauczycielem
 • Ponad 6h dodatkowych nagrań
 • Dostępne nagrania z zajęć
 • Darmowe notatki PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
poniedziałek
Grupa 1
18:00-20:00
piątek
Grupa 2
18:00-20:00
sobota
Grupa 3
8:00 – 10:00
Grupa 4
10:00 – 12:00
Zapisz się na kurs!

*W przypadku zmiany Twojego planu zajęć lub niemożności uczestnictwa z innego powodu na zajęciach, istnieje możliwość dołączenia do grupy w innym terminie.

Harmonogram Zaczynamy już 23 września 2023

Zapisz się na kurs!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w sprawie kursu Możesz dołączyć w każdym momencie!!

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95

  Chemia – wybierz grupę:
  Ch-I-poniedziałek 18-20Ch-II-piątek 18-20Ch-IV-sobota 10-12
  Biologia – wybierz grupę:
  B-II-piątek 18-20B-III-sobota 8-10B-IV-sobota 10-12
  Matematyka podstawowa online:
  MP-online
  Matematyka rozszerzona – wybierz grupę:
  MR-I-poniedziałek 18-20MR-II-piątek 18-20MR-III-sobota 8-10MR-IV-sobota 10-12

  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  kurs dla uczniów klas 1-4

  Dla kogo dedykowane są kursy maturalne Naukowców Dwóch?

  Kurs dedykowany jest szczególnie uczniom klas licealnych 1-4. Nasze gruntowne powtórki sprawiają, że tak naprawdę każdy uczeń może wziąć w nim udział, nawet jeśli nie jest tegorocznym maturzystą. Uczniowie młodszych klas lub osoby chcące poprawić swój wynik matury z lat wcześniejszych również znajdą tu to, czego potrzebują.

  Co zrobić, jeśli nie mogę uczestniczyć w zajęciach?

  W przypadku, gdy nie możesz uczestniczyć w planowanych zajęciach, mamy dla Ciebie dwie opcje. Po pierwsze, możesz odrobić zajęcia z inną grupą w ustalonym wcześniej terminie. Chętnie zapewnimy Ci możliwość dołączenia do innej grupy, abyś nie stracił/a cennych materiałów i omówienia tematów. Po drugie, jeśli nie masz możliwości uczestnictwa na żywo, zawsze możesz skorzystać z nagrania z zajęć. Wszystkie zajęcia są rejestrowane, dzięki czemu będziesz mógł/mogła obejrzeć nagranie w dogodnym dla Ciebie czasie i nadrobić materiał. Dzięki tym opcjom nie będziesz tracić na jakości edukacji i będziesz mieć dostęp do materiałów, nawet jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo.

  Czy kurs jest zgodny z nową podstawą programową?

  Nasze kursy maturalne tworzone są zgodnie z nową podstawą programową CKE 2023.

  Kiedy rusza kurs?

  Obecnie trwa nabór do grup wrzesień 2023.

  Jak długo trwa kurs?

  Kurs obejmuje 50 h, ale jeśli grupa zdecyduje się kontynuować spotkania, również jest taka możliwość.

  Jaka liczba osób konieczna jest do uruchomienia zajęć grupowych?

  Minimalna liczba to 6 osób

  Czy możliwa jest płatność w ratach?

  Tak, płatności przyjmujemy co miesiąc do 10 dnia miesiąca.

  Czy do rozpoczęcia udziału w zajęciach konieczna jest wpłata zaliczki?

  Tak, warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100zł

  Czy mogę otrzymać fakturę?

  Tak, wystawiamy fakturę VAT po zgłoszeniu przesłaniu danych do przelewu.

  Czy mogę zrezygnować w trakcie trwania kursu?

  Tak! Gwarantujemy 100% satysfakcji, w innym przypadku można zrezygnować z kursu z miesięcznym wyprzedzeniem.