Naukowców Dwóch Kursy maturalne Kurs maturalny z chemii

Naukowców Dwóch Kursy maturalne Kurs maturalny z chemii

Kurs maturalny z chemii

Potrzebujesz wysokiego wyniku na maturze z chemii, aby dostać się na wymarzone studia? Nic prostszego! Przejdziemy z Tobą drogę, która doprowadzi Cię tam, gdzie widzisz się za kolejnych kilka lat. Gotów do walki o własne marzenia? Weź udział w naszym kursie maturalnym z chemii!

 

Możesz dołączyć w każdym momencie!

Dlaczego warto postawić
na kurs maturalny z chemii online?

Zajęcia odbywają się w trybie online, ale na żywo! Oznacza to, że wszystkie zagadnienia omawiamy wspólnie na bieżąco wzajemnie się motywując. Kurs skierowany jest do przyszłych maturzystów i wszystkich tych, którzy planują poprawić swój wcześniejszy wynik matury z chemii.

Oszczędzasz czas

Jeśli Twoje lekcje trwają do późna i bierzesz udział w wielu dodatkowych zajęciach, nie musisz rezygnować z naszych zajęć. Dzięki lekcjom online nie tracisz cennego czasu na dojazdy – wszystko odbywa się w komfortowych warunkach w Twoim domu.

Nie stresujesz się

Na samą myśl o maturze dostajesz gęsiej skórki? Forma naszych zajęć została skonstruowana w taki sposób, aby nie dokładała Ci dodatkowych zmartwień. Co więcej, udział w nich pozbawi Cię stresu związanego z egzaminem!

Masz gwarancję wysokiej jakości

W prowadzeniu zajęć online korzystamy z narzędzi, które nas nie zawodzą – podczas lekcji prowadzonych naszą autorską metodą korzystamy z interaktywnych tablic oraz tabletów graficznych. Spotykamy się w małych grupach, dzięki czemu unikamy przeciążenia łącza. Warto pamiętać o tym, że na każdym etapie możesz zrezygnować z kursu (gwarantujemy 100% satysfakcji lub zwrot kosztów).

Możesz nam zaufać

Nasza załoga to zgrany team korepetytorów, którzy co rusz osiągają kolejne sukcesy w życiu zawodowym. Współpracujemy ze Studencką Sekcją Polskiego Towarzystwa Chemicznego oraz www.medycynaslowacja.pl i załogą AlphaCamp, z którą organizujemy obozy maturalne. Zdarza nam się również występować w mediach w roli ekspertów.

Nie nudzisz się

Znamy się na tym. Lata doświadczeń doprowadziły nas do miejsca, w którym możemy zagwarantować Ci najwyższy standard prowadzonych zajęć nie tylko pod względem merytorycznej wiedzy, ale też sposobu jej przekazywania.

Nagrania z zajęć i materiały dodatkowe po zajęciach

Decydując się na nasze zajęcia, otrzymasz od nas dodatkowe materiały, z których możesz korzystać po zajęciach. Co więcej, wszystkie notatki z zajęć są przez nas zapisywane i udostępniane na naszej platformie. Dzięki temu możesz mieć dostęp do materiałów naukowych przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu!

Nie martwisz się o sprzęt

Zapomnij o wysokich wymaganiach sprzętowych i konieczności posiadania kamery. Do udziału w zajęciach potrzebujesz tylko komputera i łącza internetowego. Okej, ale gdzie się spotykamy? Przed rozpoczęciem zajęć, otrzymasz od nas odpowiednie linki do naszej tablicy interaktywnej, która jest niezwykle łatwa w obsłudze. Dzięki  w pełni wykorzystasz możliwości nauki online.

Droga do celu jest naprawdę prosta!

01
Kompleksowa powtórka materiału
02
Uzupełnienie braków w wiedzy
03
Rozwiązywanie zadań maturalnych
04
Praktyczne wykorzystanie teorii
05
Materiały pomocnicze dostępne 24/7
06
Umiejętność samodzielnej pracy
07
Indywidualne konsultacje
08
Matura z chemii na 100%!

Na czym polega nasz kurs
maturalny z chemii online?

50 godzin zajęć

Nasz kurs maturalny z chemii został zaprojektowany tak, aby przekazana wiedza w 100% przydała się kursantowi i pozwoliła na zdanie matury na najwyższym poziomie. Całość składa się 25 spotkań po 2 godziny zegarowe, na których poruszamy wszystkie niezbędne zagadnienia maturalne z chemii.

50 godzin zarejestrowanych lekcji

W przypadku, gdy nie możesz uczestniczyć w planowanych zajęciach, mamy dla Ciebie dwie opcje. Po pierwsze, możesz odrobić zajęcia z inną grupą w ustalonym wcześniej terminie. Chętnie zapewnimy Ci możliwość dołączenia do innej grupy, abyś nie stracił/a cennych materiałów i omówienia tematów. Po drugie, jeśli nie masz możliwości uczestnictwa na żywo, zawsze możesz skorzystać z nagrania z zajęć. Wszystkie zajęcia są rejestrowane, dzięki czemu będziesz mógł/mogła obejrzeć nagranie w dogodnym dla Ciebie czasie i nadrobić materiał. Dzięki tym opcjom nie będziesz tracić na jakości edukacji i będziesz mieć dostęp do materiałów, nawet jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo.

>6 godzin nagrań rozwiązań zadań maturalnych​

Wiedza wiedzą, ale doskonale zdajemy sobie sprawę również z tego, jak bardzo ważne na maturze jest „wpasowanie się w klucz”. Do nagrań lekcji i wykładów przekażemy Ci także dodatkowy pakiet nagrań poświęcony rozwiązywaniu zadań maturalnych.

>1.5 Gb notatek i materiałów ​

W pakiecie materiałów, które od nas otrzymasz znajdą się także nasze autorskie notatki z omawianych tematów, a także dostęp do naszego archiwum matur próbnych i innych materiałów.

Spotkania z nauczycielem 1:1

Oprócz lekcji, notatek, prelekcji i bloków zadaniowych, umożliwiamy również bezpośredni, bieżący kontakt z korepetytorem

Dostęp do zamkniętej grupy na FB

Udostępnimy Ci również możliwość dołączenia do zamkniętej grupy na Discordzie, w której stworzymy wspólną przestrzeń do wymiany notatkami, zadawania pytań i pogłębiania wiedzy przez uczestników kursu.

Zobacz jak wygląda lekcja online:

Zapisz się na kurs!

Co mówią o nas inni?

Oliwia Banasiak
Oliwia Banasiak
2 miesiące temu
Dzisiaj skończyłam obóz maturalny z biologii i szczerze aż żal było wyjeżdżać. Miałam obawy przed wyjazdem, że podejście nauczycieli będzie wyglądać tak jak w szkole ale mooocno się pomyliłam hahah. Profesjonalne a jednocześnie bardzo proste i przejrzyste tłumaczenie to raczej niespotykana sprawa. Ich zaangażowanie (a był to już III turnus więc mogło być różnie) niesamowite. Pamiętam jak siedzieliśmy z Kubą do drugiej w nocy i wspólnie rozkminialiśmy różne tematy. Tak właściwie w każdej chwili można było przyjść i zadać to nurtujące pytanie, a on zawsze udzielił pomocy. No wykładowcy naprawdę świetni! Ich integracja z uczestnikami tak samo. Wspólne ogniska, kajaki i inne wyjścia na plażę niezapomniane. Serio baardzo fajni ludzie nawet do pogadania, tak po prostu, na inne tematy niż biologia czy chemia. Nie sądziłam, że tak efektywnie, a jednocześnie przyjemnie uda mi się spędzić ten czas. Mam nadzieję, że to nie ostatnie nasze spotkanie i pójdziemy na obiecane piwo hahha. Polecam z całego serca
Łucja Zakielarz
Łucja Zakielarz
2 miesiące temu
Właśnie wróciłam z obozu maturalnego z chemii i jestem z niego bardzo zadowolona. Filip świetnie tlumaczy zarówno teorie jak i zadania, odpowie też na każde pytanie, które nasunie się podczas zajęć. Oboz maturalny to bardzo dobra okazja żeby zmotywować się do nauki w wakacje, jednocześnie spędzając je w gronie świetnych osób i w miłej atmosferze. Polecam
Jan Piotrowski
Jan Piotrowski
3 miesiące temu
Skończyłem właśnie obóz z chemi przede mną jeszcze obóz z biologii w tym momencie mogę już powiedzieć że organizacja i sposób prowadzenia zajęć jest niesamowity. Poznałem świetnych ludzi. Filip i Kuba prowadzą zajęcia z ogromną pasją. Polecam każdemu.
Lina Karo
Lina Karo
2 miesiące temu
Giga polecam. Byłam na obozie maturalnym z biologii i pierwszy raz spotkałam się z taką energią. Zajęcia świetne, pan Kuba odpowiadał na każde pytania. Chemia również była bardzo dobrze prowadzona, o czym przekonałam się na biologiczno-chemicznym maratonie nocnym podczas obozu

Ogólna ocena Google5/5,na podstawie 106 opinii

Cennik kursu

Kurs maturalny z chemii
350 zł / mies.
przy zakupie innego kursu
 • Możesz dołączyć w każdym momencie!
  płatność w 6 ratach
 • cena całkowita 2 200 zł
 • 44 zł / 60 min
 • 50h zajęć online na żywo z nauczycielem
 • Ponad 6h dodatkowych nagrań
 • Dostępne nagrania z zajęć
 • Darmowe notatki PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
Poniedziałek
Grupa 1
18:00-20:00
Piątek
Grupa 2
18:00-20:00
Sobota
Grupa 3
8:00-10:00
Grupa 4
10:00-12:00
Zapisz się na kurs
Kurs maturalny z chemii
375 zł / mies.
 • Możesz dołączyć w każdym momencie!
  płatność w 6 ratach
 • cena całkowita 2 350 zł
 • 47 zł / 60 min
 • 50h zajęć online na żywo z nauczycielem
 • Ponad 6h dodatkowych nagrań
 • Dostępne nagrania z zajęć
 • Darmowe notatki PDF
 • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
Poniedziałek
Grupa 1
18:00-20:00
Piątek
Grupa 2
18:00-20:00
Sobota
Grupa 3
08:00-10:00
Grupa 4
10:00-12:00
Zapisz się na kurs!

*W przypadku zmiany Twojego planu zajęć lub niemożności uczestnictwa z innego powodu na zajęciach, istnieje możliwość dołączenia do grupy w innym terminie.

Harmonogram Zaczynamy już od 25.09 września!

Zapisz się na kurs!

Szybki kontakt – zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

531 200 691

Wypełnij formularz a skontaktujemy się z Tobą w sprawie kursu Możesz dołączyć w każdym momencie!

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95

  Chemia – wybierz grupę:
  Ch-I-poniedziałek 18-20Ch-II-piątek 18-20Ch-IV-sobota 10-12
  Biologia – wybierz grupę:
  B-II-piątek 18-20B-III-sobota 8-10B-IV-sobota 10-12
  Matematyka podstawowa online:
  MP-online
  Matematyka rozszerzona – wybierz grupę:
  MR-I-poniedziałek 18-20MR-II-piątek 18-20MR-III-sobota 8-10MR-IV-sobota 10-12

  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Najczęściej zadawane pytania

  kurs dla uczniów klas 1-4

  Dla kogo dedykowane są kursy maturalne Naukowców Dwóch?

  Kurs dedykowany jest szczególnie uczniom klas licealnych 1-4. Nasze gruntowne powtórki sprawiają, że tak naprawdę każdy uczeń może wziąć w nim udział, nawet jeśli nie jest tegorocznym maturzystą. Uczniowie młodszych klas lub osoby chcące poprawić swój wynik matury z lat wcześniejszych również znajdą tu to, czego potrzebują.

  Czy kurs jest zgodny z nową podstawą programową?

  Nasze kursy maturalne tworzone są zgodnie z nową podstawą programową CKE 2023.

  Kiedy rusza kurs?

  Obecnie trwa nabór do grup: chemia poziom rozszerzony wrzesień 2023

  Jak długo trwa kurs?

  Kurs obejmuje 50 h, ale jeśli grupa zdecyduje się kontynuować spotkania, również jest taka możliwość.

  Jaka liczba osób konieczna jest do uruchomienia zajęć grupowych?

  Minimalna liczba to 6 osób

  Czy możliwa jest płatność w ratach?

  Tak, płatności przyjmujemy co miesiąc do 10 dnia miesiąca.

  Czy do rozpoczęcia udziału w zajęciach konieczna jest wpłata zaliczki?

  Tak, warunkiem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości pierwszej raty kursowej do 7 dni od dokonania zapisu.

  Czy mogę otrzymać fakturę?

  Tak, wystawiamy fakturę VAT po zgłoszeniu przesłaniu danych do przelewu.

  Czy mogę zrezygnować w trakcie trwania kursu?

  Tak! Gwarantujemy 100% satysfakcji, w innym przypadku można zrezygnować z kursu z miesięcznym wyprzedzeniem.

  Co w przypadku kiedy nie mogę uczestniczyć na zajęciach?

  W przypadku, gdy nie możesz uczestniczyć w planowanych zajęciach, mamy dla Ciebie dwie opcje. Po pierwsze, możesz odrobić zajęcia z inną grupą w ustalonym wcześniej terminie. Chętnie zapewnimy Ci możliwość dołączenia do innej grupy, abyś nie stracił/a cennych materiałów i omówienia tematów. Po drugie, jeśli nie masz możliwości uczestnictwa na żywo, zawsze możesz skorzystać z nagrania z zajęć. Wszystkie zajęcia są rejestrowane, dzięki czemu będziesz mógł/mogła obejrzeć nagranie w dogodnym dla Ciebie czasie i nadrobić materiał. Dzięki tym opcjom nie będziesz tracić na jakości edukacji i będziesz mieć dostęp do materiałów, nawet jeśli nie możesz uczestniczyć na żywo.