Chciałbyś zacząć uczyć się chemii, ale nie wiesz od czego zacząć? A może piszesz za rok maturę i potrzebujesz kogoś, kto pomoże ułożyć Ci w głowie cały materiał? Jeśli marzysz o studiach medycznych i przyrodniczych na prestiżowej uczelni w Polsce lub za granicą, ale boisz się o wynik swojej matury z chemii, to nasz kurs jest właśnie dla Ciebie!

Najważniejsze zagadnienia do matury

  Powiemy Ci o najważniejszych i najtrudniejszych tematach maturalnych: kinetyka, równowaga reakcji, entalpia, stechiometria, redoksy oraz aldehdy i ketony, kwasy karboksylowe i wiele innych!

Indywidualne konsultacje!

 

Bo nie ważne gdzie, ważne z kim! Uczęszczaj na zajęcia w małych grupach ( 10 osób) a wszystkie wątpliwości pomożemy Ci rozwiać podczas indywidualnych konsultacji

Laboratorium

Zależy nam na tym, aby nauka była dla Ciebie skuteczna i atrakcyjna, dlatego w ramach kursu zapewnimy Ci także możliwość przeprowadzenia podstawowych eksperymentów takich jak: próba ksantoproteinowa, próba Trommera czy badanie charakteru chemicznego glinu.

Matura próbna

Każdy obóz zakończy się próbną maturą z chemii, autorski arkusz przygotowany specjalnie dla naszych kursantów przez MOLECOOL!

Nauka + odpoczynek

Bo wiemy jak ważne są dla was wakacje.  Dlatego też zadbamy o to, żeby nie zabrakło również chwil pełnych odpoczynku.

Turnusy

Kurs Termin Ośrodek
15 - 24 lipca 2021
Barwy Roztocza, Pszczeliniec (Krasnobród)
6 - 15 lipca 2021


Dla kogo
kurs?

Obóz Chemiczny jest adresowany do uczniów klas maturalnych, jak i do osób, które chcą poprawić swój wynik maturalny z minionych lat a także osób które planują zdawać maturę z tego przedmiotu w przyszłości. 

 

DLACZEGO WARTO?

Jeżeli tematy takie jak: stechiometria, entalpia, kinetyka, redoksy a może ketony, kwasy karboksylowe lub cukry powodują u Ciebie przyspieszony rytm serca to bez obaw! Ten obóz jest właśnie dla Ciebie!
Na moich zajęciach:
 
– powiem Ci na co zwrócić szczególną uwagę w trakcie nauki chemii, a czym nie musisz się przesadnie przejmować
 
– dowiesz się, jak dobrze i skutecznie wykorzystać kolejne miesiące i przygotować się do matury
 
– przekonasz się, że udzielanie odpowiedzi na różne typy zadań maturalnych jest całkiem proste
 
a co najważniejsze pokażę Ci sposoby na rozwiązywanie różnych zadań bez używania wzorów. Poznasz moje tricki, które pozwolą Ci zrozumieć temat, a nie wkuwać go bezmyślnie 🙂 
 

PLAN DNIA

Pobudka
Śniadanie
Nasz dzień zaczynamy od pysznego śniadania i pysznej kawusi 🙂
Seminarium I
To czas wspólnej nauki w grupie (10 osób), podczas której poznamy podstawy teoretyczne i skupimy się na rozwiązywaniu zadań z danego tematu.
Przerwa
Przerwa na kawę i herbatę.
Seminarium II
To czas wspólnej nauki w grupie (10 osób), podczas której poznamy podstawy teoretyczne i skupimy się na rozwiązywaniu zadań z danego tematu.
Obiad
Czas na pyszne jedzonko 🙂
Siesta
Siesta i dodatkowe konsultacje dla chętnych.
Rekreacja
Zajęcia popołudniowe (plaża, gry zespołowe, wyjścia przyrodnicze).
Kolacja
Czas na pyszne jedzonko 🙂
Rekreacja
Rekreacja (gry planszowe, filmy, integracja).
Pobudka (8.00-8.15)
Śniadanie (8:15-9:00)
Seminarium I (9:00-11:00)
Przerwa (11:00-11.15)
Seminarium II (11:15-11:30)
Obiad (13:00-14:00)
Siesta (14:00-14:45)
Rekreacja (15:00-18:00)
Kolacja (18:30-19:00)
Rekreacja (19:00-21:00)

Czas się poznać

Filip Stanek

korepetytor (chemia) // doktorant chemii organicznej

Filip – stały bywalec warszawskich dyskotek. Oczywiście tych w laboratorium, podczas których odkrywa nowe reakcje inicjowane światłem. Na nic innego nie ma czasu, bo od trzech lat jest doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej PAN. Lubi wycieczki i górskie wędrówki, ale na skróty chodzi tylko tam gdzie potrzebne są proste rozwiązania z chemii. Wyznawca idei, że jeśli czegoś nie umiesz prosto wytłumaczyć, to znaczy, że sam tego jeszcze dobrze nie rozumiesz.

#nieśpię #nastawiamreakcję

Obóz chemiczny to idealne połączenie wypoczynku z nauką i przygotowaniem do matury. 
Nie przegap okazji i marzeń o wyjątkowych studiach i wspaniałej przyszłości!

Obóz z chemii

2300PLN
2189 PLN Płatność w ratach
  • 40 godzin przygotowania do matury
  • własne laboratorium
  • możliwość indywidualnych konsultacji
  • materiały i pomoce maturalne
  • aktywny wypoczynek: park linowy, kajaki
  • Dostęp do zamkniętej grupy kursantów
Promocja

Zapisz się na obóz wakacyjny!

Zarejestruj się i zapoznaj z obowiązującymi dokumentami.
Zapraszamy na stronę głównego organizatora wyjazdu.

obóz naukowy

opinie o nas

FAQ poznaj odpowiedzi na często zadawane pytania

Mogą Państwo zabezpieczyć się przed taką przykrą niespodzianką wykupując dodatkowo płatne ubezpieczenie KIT – Kosztów Imprezy Turystycznej (należy zaznaczyć odpowiednie pole formularza przy rejestracji). W tym roku nasz ubezpieczyciel – firma Signal Iduna – oprócz standardowego ubezpieczenia, wprowadził dwa dodatkowe warianty:

ubezpieczenie na wypadek zachorowania na COVID – koszt to 2,70% ceny obozu [ok. 60 zł]

ubezpieczenie na wypadek zachorowania lub kwarantanny (kwarantanną mogą być objęte także osoby zdrowe!) – koszt to 3,24% ceny obozu [około 70 zł]

Ubezpieczenie KIT jest dobrowolne i dodatkowo płatne, zabezpiecza jednak Państwa na wypadek wielu nagłych sytuacji. Jeżeli nie zdecydują się Państwo na skorzystanie z ubezpieczenia, obowiązywać bedą standardowe rozwiązania zawarte w regulaminie i umowie.

Dla chętnych w cenie obozu wliczony jest transport autokarowy z Warszawy

Polecamy żeby w pierwszej kolejności dostać się do Zamościa - szybko znajdziecie dużo połączeń zarówno PKP jak i autobusowych z całej Polski (są bezpośrednie pociągi z Wrocławia, Katowic, Krakowa). Potem, z Zamościa do Krasnobrodu co kilkanaście minut odjeżdżają busy, więc nie powinno być problemu, żeby się do nas dostać.

Tak, przygotowujemy dwa turnusy biologiczne i dwa chemiczne, więc po zakończeniu jednego obozu możesz zostać z nami na kolejny tydzień i uczestniczyć w drugim obozie naukowym.

Nie, ale w ciągu roku szkolnego zapraszamy na nasze kursy i zajęcia indywidualne z biologii, chemii, matematyki i fizyki. 

znajdź nas na facebooku

graphic made by Freepik from www.freepic.com

Nasi Partnerzy