Od zera do chemicznego (super)bohatera

Wynik matury z chemii Cię nie satysfakcjonuje? Zapomnij o potknięciu i popraw go z nami nawet o kilkadziesiąt procent! Weź udział w wyjątkowym konkursie, w którym możesz wygrać roczny kurs maturalny i wiele innych dodatkowych materiałów, które pomogą Ci osiągnąć sukces podczas poprawy egzaminu.

Weź udział

Ten konkurs jest dla Ciebie, jeśli…

Otrzymałeś(-aś) na maturze z chemii w roku 2022 maksymalnie 45%.

Mimo kiepskiego wyniku, wciąż marzysz o studiowaniu kierunku medycznego.

Chcesz podejść do egzaminu ponownie, lecz potrzebujesz lepszego przygotowania.

i ponadto…

Lubisz TikToka i masz smykałkę do prowadzenia mediów społecznościowych.

Zostań Naukowcem. Co zrobić, aby wygrać?

Prześlij krótki filmik (na przykład w postaci prywatnego linka na YouTube, WeTransfer lub Google dysk), w którym opowiesz nam, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać roczne przygotowanie do matury z Naukowców Dwóch. Masz na to czas do 11 sierpnia 2022 r. Kolejnym etapem będzie rozmowa z Filipem Stankiem, założycielem marki Naukowców Dwóch.

01
Prześlij do nas film
02
Porozmawiaj z nami i przekonaj do Twojej wygranej
03
Weź udział w rocznym kursie online
04
Relacjonuj naukę i popraw swój wynik
05
Matura z chemii na 100%!

Zasady konkursu:

 • Aby wygrać, należy wykonać zadanie konkursowe.
 • W konkursie wygrywają dwie osoby.
 • Zwycięzców wybiera załoga Naukowców Dwóch.

Zwycięzcy naszego konkursu:

 • otrzymają udział w rocznym kursie maturalnym w małej (dwuosobowej grupie), a także dostęp do innych kursów online o łącznej wartości 8 500 w cenie 1 zł
 • będą relacjonować przebieg nauki na specjalnie stworzonym koncie na TikToku.

Kim jest chemiczny influencer?

Biorąc udział w naszym kursie, jako zwycięzca będziesz na bieżąco pokazywać to, jakie efekty przynosi nauka z nami. Decydując się na udział zatem miej pewność, że nie boisz się kontaktu z kamerą i chcesz rozwinąć swoje umiejętności także w tym obszarze. To bardzo ważne!

ZAPOZNAJ SIĘ Z REGULAMINEM KONKURSU

Przekonaj nas, dlaczego właśnie Ty powinieneś wziąć udział w naszych lekcjach i zapewnić sobie miejsce na wymarzonych studiach!

Nagraj video konkursowe, następnie plik wrzuć na dowolny system np.: Dysk Google, DropBox lub inny dowolny system do dzielenia się plikami i wyślij nam lilnk.

Dane kontaktowe

Grochowska 44/1
04-282 Warszawa

NIP 637 221 19 95


  Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.

  Lekcje grupowe

  Klasyczna forma korepetycji w małych grupach to najpopularniejszy wybór naszych uczniów. Dołącz do setek zadowolonych osób i zrozum bieżący materiał z chemii.

  Zajęcia indywidualne

  Wolisz naukę sam na sam z nauczycielem? Ta opcja również jest u nas dostępna. Postaw na indywidualne zajęcia, jeśli zależy Ci na zajęciach maksymalnie odpowiadających Twoim potrzebom.

  Cennik:

  Podstawówka: 100 zł/h
  Liceum 1-3 klasa: 130 zł/h
  Matura i studia: 150 zł/h

  Kursy maturalne

  Cel: matura z chemii na 100%? Specjalnie dla uczniów skupionych na najlepszym wyniku egzaminu dojrzałości organizujemy kurs, który pomoże osiągnąć najwyższą skuteczność. Oprócz standardowego kursu maturalnego, organizujemy także wakacyjne obozy maturalne oraz kursy maturalne w ferie. Spoiler alert: uczymy samodzielnie rozwiązywać zadania maturalne!