Naukowców Dwóch Blog Podsumowanie 2022/2023 i plany na 2023/2024

Podsumowanie 2022/2023 i plany na 2023/2024

Kolejny świetny rok za nami! I wiecie, co? Rozpiera nas nie tylko duma na myśl o tym, co udało nam się zrealizować w tym roku… Za rogiem czai się też ogromna ekscytacja związana z tym, co planujemy na rok przyszły. Ale po kolei!

Rok szkolny 2022/2023 Naukowców Dwóch w liczbach

Zakończenie roku szkolnego to zawsze dobry moment na podsumowanie. To uroczysty, oficjalny moment zdający się krzyczeć do nas: “Hej! Wszystko, co dobre musi mieć swój koniec. Teraz czas na zasłużony odpoczynek”. Posiadając jednak umysły ścisłe, nie mogliśmy powstrzymać się przed podsumowaniem tego roku w kilku ważnych dla nas liczbach.

Ale najpierw KAWA! Wiecie, że wypiliśmy ich ponad 1500? Nie no, żart. Tego akurat nie liczyliśmy. Ale wierzymy, że było ich całkiem sporo. Przecież niektóre zajęcia z Wami rozpoczynaliśmy nawet o 7:00 rano! 😀

1. PONAD 800 UCZNIÓW!

Tyle osób wzięło udział we wszystkich naszych zajęciach online w tym roku. Grubo, co? Każdego roku liczba ta znacząco rośnie – a wraz z nią nasze korepetytorskie serca. Dziękujemy za Wasze zaufanie. <3

2. 474 UCZESTNIKÓW W 6 NOCNYCH MARATONACH NAUKOWYCH

Bo jeśli po sukces, to biegiem! Ta sprinterska, nocna formuła zajęć bardzo Wam się spodobała – nam także! Musimy przyznać, że na każdej lekcji dało się wyczuć niepowtarzalną atmosferę, która zrzeszała wszystkich tych, którym po prostu CHCE SIĘ osiągnąć sukces. Nocne maratony chemiczne, biologiczne i matematyczne to pomysł, który w tym roku przyjął się świetnie i z pewnością będziemy kontynuować jego realizację w kolejnym. Warto wspomnieć, że wszystkie Nocne Maratony były nagrywane, dzięki czemu wciąż możecie wracać do naszych powtórek przepełnionych wiedzowym mięsem. Enjoy!

3. 75 OBOZOWICZÓW

Za nami już druga edycja naszych wakacyjnych obozów naukowych. I znów bawiliśmy się z Wami świetnie! Tym razem zaufało nam jeszcze więcej osób, choć pojawiła się jedna przeciwność losu – pomimo sukcesu chemii i biologii, nie udało nam się zrealizować obozu z matematyki. W tym roku jednak puszczamy to w niepamięć. Nie dość, że ogólna liczba obozowiczów zwiększyła się niemal dwukrotnie, to jeszcze część z nich będzie uczyć się z nami matmy. Łezka się w oku kręci!

Wakacyjne obozy naukowe to coroczne wyjazdy, które swoją metę mają w uroczym Krasnobrodzie. Roztoczańskie okoliczności przyrody sprzyjają nam nie tylko w owocnej nauce, ale też w wypoczynku i świetnej zabawie. Tu nie ma miejsca na nudę! Jeśli marzy Wam się taki wyjazd jeszcze w te wakacje, wciąż jest okazja. Sprawdźcie, na które turnusy można się jeszcze zapisać: KLIK.

4. 450 PISZĄCYCH Z NAMI MATURĘ PRÓBNĄ Z CHEMII

Autorskie arkusze matur próbnych to kolejna nowość, którą pokochaliście. Dzięki darmowym maturom wielu z Was mogło nie tylko sprawdzić swoje dotychczas opanowane umiejętności, ale też zwrócić uwagę na ewentualne braki – jeszcze przed oficjalnym egzaminem dojrzałości! Pomysł wspólnego pisania, o jednej ustalonej porze, spodobał Wam się szczególnie – otrzymaliśmy od Was wiele podziękowań za tę próbę generalną. Z oficjalnych (i tych trochę mniej) źródeł wiemy, że niektóre szkoły zdecydowały się także na skorzystanie z arkuszy i przeprowadzenie jej dla wszystkich uczniów. Czy ten pomysł również doczeka się kontynuacji w roku 2023/2024? Oczywiście TAK!

Oczywiście nie samą chemią człowiek żyje (a przynajmniej niektórzy z nas :D).Matury próbne zorganizowaliśmy dla Was – i zorganizujemy w przyszłym roku – również z biologii, fizyki i matematyki na poziomie podstawowym. 

5. 430 KORZYSTAJĄCYCH Z NASZYCH MULTITOOLI 

Chemiczny multitool to nasz autorski liniuszek, który przydatny jest na wielu szkolnych lekcjach chemii. Oprócz klasycznej linijki, znajdują się na nim aż 4 różne szablony do rysowania wzorów: szkieletowych węglowodorów alifatycznych, wzorów Hawortha: glukozy i fruktozy,benzenu i cykloheksanu,a także wzory probówki i kolby. Przedmiot ten cały czas dostępny jest dla Was w naszym sklepie, więc jeśli jeszcze nie posiadacie swojego egzemplarza, wciąż możecie go od nas otrzymać.

6. PONAD 1200 OSÓB ODWIEDZAJĄCYCH NASZĄ PLATFORMĘ

Tak jest! Platforma Naukowców Dwóch to nasza największa duma tego roku. W końcu udało nam się zrealizować pomysł, który kiełkował w naszych głowach już od bardzo dawna! Jak to działa? Ta wirtualna przestrzeń pozwala na szybki zakup, pobieranie i odtwarzanie wielu naszych produktów online. Rejestrując się na platformie, zyskujecie dostęp do nich w jednym miejscu. Liczby mówią same za siebie – gołym okiem widać, że ten pomysł również znalazł wielu zwolenników! Każdego dnia platformę odwiedza wielu z Was i wciąż zauważyć możemy kolejne rejestracje. Warto wiedzieć, że to właśnie to właśnie tutaj cały czas dostępne są dla Was matury próbne, nagrania Maratonów, e-booki czy mini kursy, a wszelkie nowości powstające w kolejnym roku szkolnym również znajdą swoje miejsce na Platformie. Robimy to dla Was!

Dreszczyk emocji, czyli plany na przyszły rok

Jak widzicie, w kolejnym roku wiele naszych pomysłów znajdzie swoją kontynuację (nie ma za co :D). Nie bylibyśmy jednak sobą, gdyby głowy nie parowały nam już od kolejnych kiełkujących idei. IDZIE NOWE, PROSZĘ PAŃSTWA!

Roczne kursy maturalne online na rok 2023/2024

Choć na ten moment nie możemy zdradzić Wam jeszcze wszystkiego, chętnie podzielimy się z Wami czymś naprawdę SUPER. Jak wiecie, każdego roku organizujemy dla Was całoroczne kursy online z przedmiotów ścisłych, zgodnych z aktualnie obowiązującą podstawą programową. W nadchodzącym roku, oprócz kursów w klasycznej formie, jeden z nich zorganizujemy dla Was w specjalnej wersji. Startujemy już we wrześniu! 

Innowacyjny kurs maturalny online z matematyki na poziomie podstawowym

Ten kurs obejmie ponad 20 godzin nagranych lekcji wideo oraz 30 godzin zajęć na żywo. Co to oznacza? Oprócz możliwości udziału w lekcjach na żywo, otrzymasz od nas także 20 godzin nagrań z omówieniem teorii, które możesz oglądać w dogodnym dla Ciebie czasie!

Dodatkowo, przygotowaliśmy dla Ciebie aż 500 autorskich zadań stworzonych przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych korepetytorów. Wraz z zestawem zadań otrzymasz klucz odpowiedzi wraz z rozwiązaniami, które pomogą Ci w samodzielnym sprawdzaniu postępów i utrwalaniu wiedzy.

Dlaczego ten kurs jest tak wyjątkowy? Nasza oferta obejmuje również 2 matury próbne, które pozwolą Ci zweryfikować stan swojej wiedzy na początku i podsumować ją na końcu kursu. Dodatkowo, dla chętnych, istnieje opcja sprawdzenia matury z indywidualnymi wskazówkami za dodatkową opłatą.

Okej, ale… jak to wygląda w praktyce? Kurs działa w następujący sposób: po zakupie masz roczny dostęp do lekcji wideo. Materiały teoretyczne są dostępne o dowolnej porze dnia i nocy, dzięki czemu możesz uczyć się wtedy, kiedy Ci pasuje. Dodatkowo, co miesiąc organizujemy zamknięte spotkanie online (2 godziny) oraz 1-godzinne otwarte spotkanie, na którym omawiamy zgłoszone pytania i niejasności.

UWAGA: docelowa cena kursu będzie wynosić 899 zł, ALE! Już niebawem ruszymy z wyjątkową przedsprzedażą, która umożliwi Wam zakup za… 320 zł! Co Wy na to? Dajcie znać, czy planujecie w tym roku wziąć udział w naszych kursach! Wasze opinie są dla nas bardzo cenne, więc chętnie wysłuchamy również tych o nowej formule kursu z matematyki. Czekamy na Wasz feedback!

Zmiany, zmiany…

Cały czas słuchamy tego, co macie nam do powiedzenia. Właśnie dlatego, oprócz nowego kursu z matematyki, pozostałe zajęcia online z chemii i biologii zyskają w tym roku nową opcję – swobodną zmianę grup! Dzięki tej możliwości, nikt z Was nie będzie musiał martwić się o to, że wybrane dni i godziny nie zgrają się z innymi codziennymi aktywnościami.

No cóż, wakacje wakacjami, ale my już nie możemy doczekać się tego, co przyniesie nam kolejny rok. Tymczasem chwila odpoczynku i z niektórymi z Was widzimy się osobiście już niedługo na wspólnych wakacjach! Życzymy Wam, aby kolejny rok nauki przyniósł Wam wszystko to, o czym marzycie. Pamiętajcie o tym, że co by się nie działo – daliście z siebie 200%! Niech motywacja i radość odkrywania tego, co nowe nie opuszczają Was w najbliższych miesiącach i latach. Do zobaczenia!

Autor posta

Filip Stanek
Kapitan naszego statku – pomysłodawca i założyciel marki Naukowców Dwóch. Doktor chemii specjalizujący się w chemii organicznej. Wykształcony nauczyciel i wieloletni korepetytor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Skutecznie przygotował już setki uczniów, którzy dostali się na wymarzone studia.
Zapisz się do newslettera

Otrzymuj powiadomienia o artykułach naukowców.    Wysyłając formularz oświadczasz, że zapoznałeś się z naszą polityką prywatności i ją akceptujesz.
    Zapisz się do newslettera