Czas się poznać

Naukowców Dwóch - Korepetycje to przede wszystkim wiedza, doświadczenie i jakość prowadzonych zajęć. Naszą siłą są ludzie - specjaliści i pasjonaci - dla których nauka stała się sposobem na życie.

Filip Stanek

korepetytor (chemia) // doktorant chemii organicznej

Filip – stały bywalec warszawskich dyskotek. Oczywiście tych w laboratorium, podczas których odkrywa nowe reakcje inicjowane światłem. Na nic innego nie ma czasu, bo od trzech lat jest doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej PAN. Lubi wycieczki i górskie wędrówki, ale na skróty chodzi tylko tam gdzie potrzebne są proste rozwiązania z chemii. Wyznawca idei, że jeśli czegoś nie umiesz prosto wytłumaczyć, to znaczy, że sam tego jeszcze dobrze nie rozumiesz.

#nieśpię #nastawiamreakcję

Jakub Stanek

korepetytor (biologia) // magister biotechnologii medycznej

Jakub – mówią o nim, że miły, że sympatyczny, że można z nim pogadać o wszystkim. Szkoda, że nie mówią, że przystojny – trudno. Pociesza się tym, że ukończył biotechnologię medyczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a potem, jeszcze przez kilka lat studiował filozofię w Krakowie. Fascynuje go wszystko, co związane z nauką. Zdolny i bardzo cierpliwy pedagog i korepetytor. Nauczyciel i tutor. Prywatnie, udziela się w amatorskich teatrach, grywa na klarnecie, składa origami.

#nieśpię #nastawiamreakcję

Karol Molęda

korepetytor (chemia)// mgr. inż. Technologii Chemicznej AGH

Karol to nowy członek naszego zespołu, ale zarazem nasz stary przyjaciel, którego bardzo cenimy za jego profesjonalizm w nauczaniu i nieskończone pokłady dobrego humoru. Ukończył Technologię Chemiczną na AGH, pracował w niejednym laboratorium, dlatego nie ma nikogo, kto lepiej umie pokazać praktyczne zastosowanie poznanych reakcji. Prywatnie mąż i tatuś dwójki ukochanych córek.

Naukowców Dwóch
Naukowców dwóch

Aleksandra Kęciek

korepetytor (chemia) // doktorant chemii organicznej

Aleksandra – uzyskała tytuł inżyniera oraz magistra na Politechnice Warszawskiej z Biotechnologi, aktualnie jest na doktoracie w Instytucie Chemii Organicznej PAN. Otwarta, energiczna i pogodna, z chęcią odpowie na wszystkie nurtujące was pytania z chemii. Udziela korepetycji już od paru ładnych lat.

Szymon Owczarek

korepetytor (matematyka +chemia)// magister biotechnologii

Absolwent XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Absolwent studiów magisterskich na PW – Biotechnologii ze specjalnością Leki i Kosmetyki.  Zajmuje się pomocą dydaktyczną i nauczaniem od początku studiów. Spokojny, cierpliwy, względnie wymagający. W wolnym czasie poza nauką i biotechnologią interesuje się grami planszowymi i fantastyką.
 

Klaudia Golonka

korepetytor (chemia)// studentka medycyny

Studentka IV roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Autorka wielu artykułów naukowych z zakresu neurochirurgii. Dwukrotna laureatka Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kuba Ciesielka

korepetytor (biologia+chemia)// student medycyny

Student III roku medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Człowiek SKN Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii. Pasjonat biologii i chemii. Jego życiową zasadą jest sentencja „Vivere est cogitare”- życie jest myśleniem.

Małgorzata Krężel

korepetytorka (biologia + matematyka)// studentka Biotechnologii molekularnej

 

Studentka IV roku biotechnologii molekularnej na Uniwersytecie Warszawskim, absolwentka miedzygalaktycznych indywidualnych studiów matematyczno-przyrodniczych na kierunkach Biologia i Psychologia. Na co dzień w laboratorium zgłębia tajemnice najbardziej skomplikowanej struktury we wszechświecie, czyli ludzkiego mózgu. Z zamiłowania od 6 lat włamuje się do mózgów swoich uczniów i chętnie włamie się do każdego mózgu, by pozostawić w nim piękną, nową wiedzę oraz sprawić by nauka była naprawdę prosta.

Karolina Popradowska

Korepetytor (matematyka) //studentka medycyny

Studentka IV roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, członkini Studenckiego Koła Naukowego przy Klinice Ginekologii i Położnictwa WNMK ŚUM. Prywatnie miłośniczka języka francuskiego

Naukowców Dwóch
Naukowców Dwóch

Szymon Sowa

korepetytor (matematyka)

Szymon prowadzi z nami zajęcia z matematyki i fizyki. Ma za sobą uczestnictwo w Kongresie Matematyków Polskich, 100% na maturze z matematyki rozszerzonej, studiował fizykę teoretyczną na UJ i matematykę na AGH. Czy można chcieć czegoś więcej od nauczyciela? Biorąc pod uwagę same pozytywne opinie i jego pozytywne nastawienie do każdego ucznia, to chyba oznacza, że Szymon jest korepetytorem idealnym.  

Kalina Szewczak

Korepetytor (matematyka) // studentka kognitywistyki

Kalina – szczęśliwa studentka jednego z najciekawszych kierunków na UW, nie mogąca się doczekać, czego dowie się każdego kolejnego dnia. W wolnym czasie czyta, gra na skrzypcach i uczy licealistów matematyki, starając się, by każdy z nich powtórzył jej sukces i uzyskał 100 procent na maturze.

Alicja Jungiewicz

korepetytor (chemia) // studentka medycyny

Studentka IV roku medycyny na Uniwersytecie Jagiellońskim. Lubi chemię od czasów gimnazjum i twierdzi, że rozwiązywanie zadań może stanowić formę relaksu (Alicja jest lareatką olimpiady z chemii, fizyki i angielskiego). W wolnym czasie głównie czyta książki i chodzi po Tatrach. W innym wcieleniu byłaby pisarką lub nauczycielką języka angielskiego

Nicola Dyrek

tudentka 4 roku kierunku lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Członkini koła Ortopedii Rekonstrukcyjnej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2 roku swoich studiów, w którym zdobywa doświadczenie kliniczne związane z ortopedia. Swoje zainteresowanie ortopedia rozwija już w tak młodym wieku uczestnicząc w konferencjach ortopedycznych, a także pisząc prace związane z tematem ortopedii. Doświadczenie w udzielaniu korepetycji sięga już 3 lat, a wzoruje się na swojej mamie nauczycielce, od której odziedziczyła smykałkę do nauczania. W przyszłości prócz pracy w zawodzie lekarza planuje wykładać na uczelni medycznej oraz pisać liczne prace nauk