Czas się poznać

Naukowców Dwóch - Korepetycje to przede wszystkim wiedza, doświadczenie i jakość prowadzonych zajęć. Naszą siłą są ludzie - specjaliści i pasjonaci - dla których nauka stała się sposobem na życie.

Filip Stanek

korepetytor (chemia) // doktorant chemii organicznej

Filip – stały bywalec warszawskich dyskotek. Oczywiście tych w laboratorium, podczas których odkrywa nowe reakcje inicjowane światłem. Na nic innego nie ma czasu, bo od trzech lat jest doktorantem w Instytucie Chemii Organicznej PAN. Lubi wycieczki i górskie wędrówki, ale na skróty chodzi tylko tam gdzie potrzebne są proste rozwiązania z chemii. Wyznawca idei, że jeśli czegoś nie umiesz prosto wytłumaczyć, to znaczy, że sam tego jeszcze dobrze nie rozumiesz.

#nieśpię #nastawiamreakcję

Jakub Stanek

korepetytor (biologia) // magister biotechnologii medycznej

Jakub – mówią o nim, że miły, że sympatyczny, że można z nim pogadać o wszystkim. Szkoda, że nie mówią, że przystojny – trudno. Pociesza się tym, że ukończył biotechnologię medyczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a potem, jeszcze przez kilka lat studiował filozofię w Krakowie. Fascynuje go wszystko, co związane z nauką. Zdolny i bardzo cierpliwy pedagog i korepetytor. Nauczyciel i tutor. Prywatnie, udziela się w amatorskich teatrach, grywa na klarnecie, składa origami.

#nieśpię #nastawiamreakcję

Szymon Owczarek

korepetytor (matematyka +chemia)// magister biotechnologii

Absolwent XIV LO im. Stanisława Staszica w Warszawie. Absolwent studiów magisterskich na PW – Biotechnologii ze specjalnością Leki i Kosmetyki.  Zajmuje się pomocą dydaktyczną i nauczaniem od początku studiów. Spokojny, cierpliwy, względnie wymagający. W wolnym czasie poza nauką i biotechnologią interesuje się grami planszowymi i fantastyką.
 

Klaudia Golonka

korepetytor (chemia)// studentka medycyny

Studentka IV roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Autorka wielu artykułów naukowych z zakresu neurochirurgii. Dwukrotna laureatka Konkursu Wiedzy Chemicznej organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Kuba Ciesielka

korepetytor (biologia+chemia)// student medycyny

Student III roku medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Człowiek SKN Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii. Pasjonat biologii i chemii. Jego życiową zasadą jest sentencja “Vivere est cogitare”- życie jest myśleniem.

Kalina Szewczak

Korepetytor (matematyka) / studentka kognitywistyki

Kalina – szczęśliwa studentka jednego z najciekawszych kierunków na UW, nie mogąca się doczekać, czego dowie się każdego kolejnego dnia. W wolnym czasie czyta, gra na skrzypcach i uczy licealistów matematyki, starając się, by każdy z nich powtórzył jej sukces i uzyskał 100 procent na maturze.