Naukowców Dwóch Poznajmy się

Naukowców Dwóch Poznajmy się

Dlaczego naukowcy?

Pasja, wiedza i doświadczenie – to właśnie te aspekty sprawiają, że udzielaniem korepetycji zajmujemy się zawodowo. Z dumą tworzymy zespół, który osiąga spektakularne wyniki związane z poprawą ocen i przygotowaniem naszych podopiecznych do matury.

Nasze wartości

Naukowców Dwóch, czyli nauczyciel i uczeń. Podczas każdych zajęć prowadzonych online oraz stacjonarnie udowadniamy, że pasja do nauki i szkolny luz mogą być zaraźliwe.

dr Filip Stanek

kapitan załogi

Kapitan naszego statku – pomysłodawca i założyciel marki Naukowców Dwóch. Doktor chemii specjalizujący się w chemii organicznej. Wykształcony nauczyciel i wieloletni korepetytor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Skutecznie przygotował już tysiące uczniów, którzy dostali się na wymarzone studia. W swojej wieloletniej pracy korepetytorskiej wypracował sprawdzone, nowoczesne metody nauczania, które umożliwiają skuteczne zapamiętywanie obszernego materiału. W trakcie prowadzonych przez niego lekcji, dzieli się zdobytą wiedzą i pokazuje sztuczki, dzięki którym uczeń potrafi rozwiązywać zadania w krótszym czasie.

Wybierz przedmiot

Filip Stanek
chemia

Doktor chemii specjalizujący się w chemii organicznej. Wykształcony nauczyciel i wieloletni korepetytor, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych! Skutecznie przygotował już setki uczniów, którzy dostali się na wymarzone studia.

Dlaczego warto wziąć udział w lekcjach prowadzonych właśnie przez niego? Przekazywana przez Filipa wiedza po prostu nie ucieka! W swojej codziennej pracy korepetytorskiej wypracował sprawdzone, nowoczesne metody nauczania, które umożliwiają skuteczne zapamiętywanie obszernego materiału. W trakcie prowadzonych przez niego lekcji, dzieli się zdobytą wiedzą i pokazuje sztuczki, dzięki którym uczeń potrafi rozwiązywać zadania w krótszym czasie.

Jakub Stanek
biologia

Magister biotechnologii medycznej. Mówią o nim, że miły, że sympatyczny, że można z nim pogadać o wszystkim. Szkoda, że nie mówią, że przystojny – trudno. Pociesza się tym, że skończył biotechnologię medyczną na Śląskim Uniwersytecie Medycznym, a potem, jeszcze przez kilka lat studiował filozofię w Krakowie. Nauczyciel i tutor. Prywatnie, udziela się w amatorskich teatrach, grywa na klarnecie, składa origami.

Dlaczego warto wziąć udział w jego zajęciach? Fascynuje go wszystko, co związane z nauką. Zdolny i bardzo cierpliwy pedagog i korepetytor.

Kornela Bartunek
chemia, matematyka

Nazywam się Kornela i jestem egzaminatorką w Szkole w Chmurze, więc
edukacja jest bliska mojemu sercu. Ukończyłam studia magisterskie z chemii i
ciągle szkolę się jako nauczyciel. Na zajęciach ze mną nauczysz się nie tylko jak
szablonowo rozwiązywać zadania, ale przede wszystkim jak myśleć, aby
rozwiązać je jak najłatwiej tylko się da. Moje pasje to taniec i podróże, ale także
nauka, więc na zajęciach poczujesz się jak w wehikule pełnym wrażeń
naukowych. Jeśli jeszcze nie wiesz, dlaczego warto uczyć się ze mną, to od
kilku lat działam w branży edukacyjnej i pomogłam już wielu uczniom
zrozumieć chemię i matematykę. Jeśli przedmioty ścisłe są dla Ciebie czarną
magią, to zapraszam do ich odczarowania ze mną.

Joanna Tołysz
chemia i matematyka

Studentka technologii chemicznej na Politechnice Bydgoskiej. W wolnym czasie czyta książki, słucha muzyki i zwiedza ciekawe miejsca. Od zawsze pomagała znajomym w nauce, kiedy tylko poczuła miętę do chemii postanowiła zostać profesjonalnym korepetytorem. Z relacji jej uczniów wiemy, że nawet najcięższy temat staje się banalny po jej krótkim wprowadzeniu.

Faustyna Misiura
fizyka i matematyka

Absolwentka elektrotechniki na Politechnice Rzeszowskiej oraz mechatroniki na Uniwersytecie Rzeszowskim. Do jej głównych zainteresowań należy elektronika i fizyka doświadczalna, a w wolnym czasie lubi też jeździć na desce snowboardowej i konno.
Dlaczego warto zapisać się do niej na zajęcia? Jest przekonana, że ogarnianie fizyki nie jest kwestią wrodzonego talentu, ale jest to umiejętność, którą każdy może osiągnąć. Wierzy, że to, co wydaje się z pozoru trudne lub nudne jest tylko kwestią dobrego wytłumaczenia przez nauczyciela.

Kuba Ciesielka
biologia i chemia

Student medycyny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Człowiek SKN Chirurgii Ogólnej, Naczyń, Angiologii i Flebologii. Pasjonat biologii i chemii.

Dlaczego warto wziąć udział w jego zajęciach? Jego życiową zasadą jest sentencja “Vivere est cogitare”- życie jest myśleniem. Chętnie pokaże Ci, w jaki sposób myśleć o chemii i biologii, aby skutecznie wykorzystać nabytą wiedzę na sprawdzianach i egzaminie dojrzałości.

Jakub Kubat
fizyka i matematyka

Student fizyki na Uniwersytecie Jagiellońskim. Bynajmniej nie z przypadku – jest to pasjonat, który cały świat widzi przez pryzmat właśnie tej dziedziny nauki. Uważa, że fizyka jest jak kobieta – łączy w sobie dwie sprzeczności, próbując opisać rzeczywisty świat, który nas otacza, za pomocą czystej teorii (matematyki). W liceum został finalistą Olimpiady Wiedzy Technicznej oraz zdobył I miejsce w Olimpiadzie o Diamentowy Indeks AGH z dziedziny fizyki.

Dlaczego warto uczyć się z Jakubem? Ma już 5 letnie doświadczenie w wyjaśnianiu ludziom tajemnic Wszechświata. Dołącz do tego grona, a zrozumiesz więcej, niż mogłoby się wydawać!

Kalina Szewczak
matematyka

Szczęśliwa studentka jednego z najciekawszych kierunków na UW – kognitywistyki, niemogąca się doczekać, czego dowie się każdego kolejnego dnia. W wolnym czasie czyta, gra na skrzypcach i uczy licealistów matematyki.

Dlaczego warto uczyć się z Kaliną? Każdego dnia stara się, by każdy z jej podopiecznych powtórzył jej sukces i zyskał wynik 100 procent na maturze z matematyki.

Jakub Misiurek
Chemia
Student analityki chemicznej na Uniwersytecie Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Od lat zakochany w chemii. Przekazywanie wiedzy innym jest jego przeznaczeniem, a muzyka pozwala mu na odpoczynek i wyciszenie.
Dlaczego warto wybrać zajęcia z Kubą?
Zaraża pozytywną energią i chemicznym zapałem. Dla niego nie ma rzeczy, których nie da się nauczyć.
Bernadetta Wilk
biologia

Studentka kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Nauka biologii już od czasów liceum sprawiała jej dużą przyjemność.  W wolnym czasie lubi uprawiać sport, osiągać wyznaczone sobie cele, a przy tym słuchać dobrej muzyki.

Lubi logiczne wyjaśnienia nieoczywistych zagadnień dotyczących zarówno budowy jak i funkcjonowania ludzkiego organizmu. Zależy jej na tym, aby dany materiał zrozumieć, a nie jedynie zapamiętać 😊

Filip Matusiak
biologia

Student kierunku lekarskiego Collegium Medicum w Bydgoszczy. Z pasji członek SKN Diagnostyki Obrazowej jak i SKN Urologii. W wolnym czasie fan motoryzacji oraz Mistrz World Taekwondo Federation.

Mateusz Pałka
chemia i matematyka

Student UJCM na kierunku lekarskim. Członek SKN Kardiochirurgicznego. Zgodnie z zasadą “Per aspera ad astra” lubi sięgać gwiazd, choćby było trudno – bo kiedy życie daje cytryny – warto zrobić z nich lemoniadę. Od dziecka zakochany w Kosmosie – dlaczego więc wybrał medycynę? Jak mówi Mateusz: “by zrozumieć coś, co jest daleko trzeba rozumieć coś co jest najbliżej – a jedno i drugie zachwyca”. W wolnych chwilach dużo czyta, lubi poznawać ludzi, kocha góry. Patrząc z boku można powiedzieć że buja w obłokach, ale potrafi też twardo stąpać po ziemi.

Dlaczego warto uczyć się od niego chemii i matematyki ? Przekona Cię, że nie ma nic bardziej logicznego, a właśnie dzięki nim można odkrywać i rozumieć świat.

Oskar Kocjan
matematyka

Inżynier Informatyki, swoje studia ukończył na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Jest to osobą sumienną, skrupulatną, cierpliwą, która nie boi się odpowiedzialności. Wolny czas poświęca na samodoskonalenie umiejętności matematycznych oraz tworzenie projektów webowych.

Dlaczego warto uczyć się z Oskarem? Posiada już wieloletnie doświadczenie w nauczaniu zagadnień matematyczno-informatycznych. Traktuje swój zawód jako pasję oraz podchodzi do każdego ucznia indywidualnie.

Natalia Dzikoń
chemia i matematyka

Studentka UJCM na kierunku lekarskim. W wolnym czasie pasjonatka gier planszowych i puzzli. Moim zdaniem, kluczem do sukcesu jest samodoskonalenie swoich umiejętności: twardych i miękkich. Skrupulatna praca nad sobą wynosi ludzi dalej niż by tego oczekiwali.Pod moim okiem na pewno zdasz cokolwiek Ci się zamarzy, wystarczy odrobina chęci 🙂

Adrian Romaniuk
chemia

Magistrant chemii na Uniwersytecie Łódzkim, absolwent cum laude Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego. Pracuje na stanowisku chemika w Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN w Łodzi, a także jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chemicznego.

Gdy „jakimś cudem” znajdzie jakiś wolny czas, lubi grać na komputerze w gry RPG oraz w planszówki – razem z żoną.

Dlaczego warto wziąć udział w jego zajęciach? Korepetycji udziela od czterech lat, dzięki czemu zdołał ułożyć własne materiały – zadania, plansze powtórzeniowe i sprawdziany – ułatwiające naukę uczniom. Podstawę programową przemaglował na tyle sposobów, że udało mu się ułożyć materiał tak, aby jego objętość (dla i tak przeładowanych nauką uczniów) nie sprawiała problemu. Na jego lekcjach nie tylko nauczysz się do matury, ale poznasz także zakamarki chemii akademickiej – która jest ostatnio lubiana przez CKE. Adrian pokaże Ci, że chemia nie jest trudna – o ile tylko poświęci się czas, by ją zrozumieć.

Gabriel Krężel
matematyka i fizyka

Student 3. roku astronomii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od zawsze interesował się matematyką i fizyką: posiada też talent do tłumaczenia zagadnień z tych przedmiotów – i to na różne sposoby. Mimo, że na rynku korepetycji działa od 2022 r., ma spore doświadczenie w nauczaniu przedmiotów ścisłych, które zdobył podczas pomocy rodzeństwu czy kolegom z klasy.

Żaneta Grzegorz
chemia, biologia

Cześć! Posiadając doświadczenie w prowadzeniu korepetycji z biologii i chemii oraz przygotowując się do studiów medycznych znam podstawę programową, specyfikę matur oraz aktualne wymagania CKE. Uwielbiam uczyć, pomagać ale przede wszystkim ułatwiać naukę. Do każdego ucznia posiadam indywidualne podejście, co pomaga mi się stale rozwijać, poszerzać punkt widzenia, badać nowe sposoby na jasny i zrozumiały przekaz dla każdego. Wszystkie te czynniki przekładają się na ogromny szacunek do pełnienia funkcji korepetytorskiej. Prywatnie kocham sport, dlatego jestem również instruktorem narciarstwa a praca ta poniekąd pomogła mi efektywnie współdziałać z ludźmi. W takiej pracy każda nowa lekcja i poznana osoba wnosi dla mnie wiele nowych, cennych i wartościowych doświadczeń. Uwielbiam swoją pracę a moim mottem jest aby nauka stała się dobrą zabawą a zarazem umożliwiała spełnienie naszych marzeń i postawionych celów.

Jakub Miętus
chemia, matematyka

Student technologii chemicznej na wydziale chemicznym Politechniki Warszawskiej. Posiadam 4-letnie doświadczenie korepetytorskie w nauczaniu chemii i matematyki. Chemią zainteresowałem się już w gimnazjum zdobywając tytuł finalisty w olimpiadzie chemicznej. Interesuje się naukami ścisłymi, techniką, motoryzacją i gotowaniem. Uwielbiam kulturę i kuchnię charakterystyczną dla Ameryki Łacińskiej. Cierpliwość, uśmiech i punktualność to moje drugie imię. Mam również duże doświadczenie w pracy laboratoryjnej.