Naukowców Dwóch Przedmioty Przedmiot chemia

Naukowców Dwóch Przedmioty Przedmiot chemia

Potrzebna Ci pomoc z chemii?

Sprawdź propozycje naszych zajęć, które obecnie prowadzimy online i stacjonarnie. Matura z chemii, poprawa ocen, egzamin na studia… powodów do nauki może być wiele, jednak cel pozostaje ten sam: wiedza chemiczna w małym palcu! 

Wybierz odpowiedni kurs i dowiedz się więcej!

Korepetycje online z chemii

Uzupełnij swoją wiedzę i przygotuj się do każdej lekcji dzięki wirtualnym korepetycjom grupowym lub indywidualnym z chemii.

Korepetycje stacjonarne z chemii

Jeśli preferujesz grupowe zajęcia stacjonarne, zapisz się na korepetycje z chemii w Twoim mieście i popraw swoje wyniki w nauce.

Kurs maturalny z chemii

Matura z chemii na 100%? To możliwe! Podczas kursu maturalnego skupiamy się nie tylko na wiedzy teoretycznej, lecz także na zdobyciu umiejętności praktycznych i rozwiązywaniu zadań maturalnych.

Kurs na studia medyczne na Słowacji

Ten kurs skrojony został na miarę egzaminu na studia medyczne Uniwersytetu Pavla Jozefa Safarika w Koszycach, na który możesz dostać się nawet bez zdawania matury z chemii i biologii na maturze.

Maturalny obóz wakacyjny z chemii

Wyjedź z nami na wakacje życia, dzieląc swój czas na: gruntowną powtórkę i naukę nowych zagadnień z chemii, a także na świetną zabawę i zasłużony odpoczynek.

Stacjonarny kurs w ferie z chemii

Wykorzystaj ferie zimowe do poszerzenia swojej wiedzy z chemii, a także nadrobienia zaległości. Przygotuj się do matury lub poprawy swoich ocen jeszcze przed rozpoczęciem drugiego semestru!

Platforma
Naukowców Dwóch

Wszystkie kursy online, maratony i webinary Naukowców Dwóch w jednym miejscu.

Odwiedź naszą platformę i znajdź to, czego potrzebujesz do owocnej nauki przedmiotów ścisłych!

  • Webinary
  • Kursy wideo
  • Kursy na żywo online
  • Nocne maratony naukowe
  • Autorskie arkusze maturalne